צילומי מסך של iPhone

תיאור

אם תרצו, זהו סיפור סינדרלה מעולם הגבינות.

כיצד הופכים דוכן בשוק מחנה יהודה לפרומז’רי הטובה בארץ? בעזרת הרבה ידע ועוד יותר תשוקה.

אלי באשר, מקים רשת באשר פרומז'רי, הוא דור שלישי לבעלי מסעדת פועלים קטנה בשוק מחנה יהודה בירושלים אשר במשך 55 שנים הציעה לעובדי ובאי המקום אוכל ביתי לפי מיטב המסורת הירושלמית.

ייתכן ואלי היה ממשיך בדרכם של אבו וסבו, אלמלא היה מתאהב, בעקבות טיול לאירופה לאחר שירותו הצבאי, בתרבות הגבינות האירופית.

בטיול ההוא נחרץ גורלו: כנגד כל הסיכויים החליט אלי לייבא תרבות זו ישירות ללב השוק והקים חנות שמבחר הגבינות בה לא היה מבייש שום פרומז’רי צרפתית אסלית.

nאז בדרך קבע, פעם בחודש, נוסע אלי לרנז’י(Rungis), שוק האוכל הסיטונאי הגדול בפרוורי פריז.

מתוך מאות סוגי גבינה הוא בוחר בקפידה סחורה שלאחר מכן עושה את דרכה במכולות בעודה טרייה ומעודנת לחנויות הרשת בכל הארץ, ומשם למקררים של עניני הטעם הישראליים.

תוך זמן קצר הפכה הפרומז’רי לשם דבר בעולם האוכל בארץ ולמקום עלייה לרגל עבור קהל נאמן של יודעי עניין. היום ניתן לקבוע בוודאות: אין עוד מקום כחול-לבן עם מבחר כה רחב של גבינות איכות המיובאות ישירות ממחלבות באירופה.

כמובן, בנוסף לגבינות יש בחנויות מגוון של יינות ישראלים ומיובאים, ממרחים, דליקטסים מיוחדים, לחמים, תוצרת של מחלבות ישראליות מסוגי חלב שונים ועוד כל מיני מטעמים שלא אוכלים אותם, אלא יותר מתענגים עליהם.

באוקטובר 2010 נפתח הסניף הראשון מחוץ לכותלי ירושלים ומאז הרשת התפתחה ל8 סניפים בירושלים, חיפה, תל אביב, רעננה ובאר שבע. עקב הביקוש הגואה ייפתחו בקרוב סניפים נוספים שאת מנהליהם מכשיר אלי בסניף המיתולוגי בשוק מחנה יהודה.

עקבו אחר החדשות באתר באפליקציה ובניוזלטר וקבלו מגוון הטבות מיוחדות!

מידע

מוכר
VALUECARD LTD
גודל
13.9 מ״ב
קטגוריה
Food & Drink
תאימות

דרושה גרסת iOS 8.0 ואילך. מכשירים נתמכים: iPhone, ‏iPad ו‑iPod touch.

שפות

אנגלית

דירוג לגיל
4‏+
זכויות יוצרים
מחיר
ללא תשלום

תומך ב-

  • ״שיתוף משפחתי״

    עד שישה בני משפחה יוכלו להשתמש ביישום זה כאשר ״שיתוף משפחתי״ מופעל.

עוד ממפתחים אלו

אולי יעניין אותך