חדשות חדר‪ה‬ 12+

ron negri

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

חדש!! הורידו את האפליקציה החדשה של העיתון המוכר והאהוב "חדשות חדרה" ותיהנו מחדשות און ליין, עדכונים וסיפורים מרתקים, ישירות לטלפון הנייד

מאז יצא לאור לראשונה בשנת 1984 משמש העיתון "חדשות חדרה" מקור המידע המהימן והמרכזי של תושבי חדרה, פרדס חנה, זכרון יעקב והסביבה. במשך כל השנים סיפקו העיתונים "חדשות חדרה" ו"כל פרדס / כל זכרון" את החדשות המקומיות הכי חמות, ובעשור האחרון גם באמצעות האתר blinker.co.il. כעת הגיעה העת להתחדש גם באפליקציה.
אנו גאים להשיק את אפליקציית "חדשות חדרה / כל הפרדס / כל זכרון", האחות החדשנית של העיתונים המוכרים והאהובים. האפליקציה מגישה לכם חדשות מתפרצות בזמן אמת לצד מיטב המידע המקומי, המתעדכן מדי יום ביומו ונוגע לחיי תושבי חדרה ואזור השרון. כל התככים בפוליטיקה המקומית, חינוך, איכות סביבה, בריאות, נדל"ן, פלילים, ספורט, רכילות, צרכנות, תרבות, בילויים, פנאי וכתבות מגזין. כמו כן תמצאו באפליקציה טורי דעה והמלצות בתחומים שונים.
ליווינו את חדרה וסביבתה במאבקים ציבוריים רבים, חוצי מגזרים. הענקנו סיקור מקיף למאבק הציבורי נגד אסדת הגז לווייתן, שהביא להשקת ניטור רציף וקבוע, 24/7, של פליטת זיהום מן האסדה. ליווינו מקרוב, ועודנו ממשיכים לסקר, את המאבק חסר הפשרות שמתנהל נגד התוכנית להקמת שדה תעופה אזרחי במזרח חדרה, שהקמתו תפגע באיכות החיים של תושבים רבים, בעיר וסביבתה. בסדרת כתבות שהתפרסמה בעיתון הענקנו פה וקול לנשים מוכות שנאלצו להימלט מביתן, עם ילדיהן הרכים, מחמת אלימות קשה אליה נקלעו. סיקרנו מקרוב את המאבק הציבורי בזכרון יעקב לשמירה על מעבר אקולוגי בתוכנית "פארק היין" בדרום מזרח המושבה. הענקנו במה עיתונאית להתנגדות הציבורית של תושבים מפרדס חנה כרכור והסביבה נגד המפחמות הפועלות מעבר לקו הירוק. ולא שכחנו לתת במה ליוצרים ואמנים מקומיים, בתחומי המוזיקה, האמנות הפלסטית, המחול ועוד.
אז - מבקשים לדעת מה קורה בסביבה המקומית שלכם, ליד הבית, בסופר השכונתי, בגנים ובבתי הספר, במגרש הכדורגל, בכבישים, ברחובות ובחוצות? רוצים להיות בעניינים בסביבה הביתית והאמיתית שלכם? הורידו את אפליקציית "חדשות חדרה / כל הפרדס / כל זכרון" ותישארו מעודכנים.

What’s New

Version 1.1

Text fixes after first lounch

App Privacy

The developer, ron negri, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

News
News
News
News
News

You Might Also Like

News
News
News
News
News
News