לוחות הפעלים בעברית | פרולו‪ג‬ 4+

Prolog LTD

Designed for iPhone

    • 3.0 • 1 Rating
    • Free
    • Offers In-App Purchases

iPhone Screenshots

Description

הכירו את הפעלים בעברית ואת דרכי נטייתם

אפליקציה לוחות הפעלים ערוכה בשיטה עדכנית וייחודית הכוללת שפע של חידושים דקדוקיים וחזותיים המוסיפים ערך רב למשתמשים ומעשירים את חוויית העיון והשימוש.

דברי הסבר:
לוחות הפעלים הם כלי עזר חשוב והכרחי להקניית יסודות נכונים של השפה העברית. לא מעט ספרי לוחות פעלים יצאו לאור בשפה העברית, ועם זאת נדמה לנו שאפליקציה זו מייצגת משהו אחר, מתוחכם וחדיש יותר. בראש ובראשונה, המטרה הייתה ליצור מוצר איכותי וייחודי ללומד השפה העברית בבואו ללמוד ולהבין את עקרונות בניית הפעלים ונטייתם. החידושים הרבים באפליקציה זו, הדקדוקיים והחזותיים, מטרתם אינה רק לשוות לה מראה נאה ואיכותי, אלא הם כלי עזר חשוב ויעיל מאין כמוהו לתהליך הלימוד.

מאפיינים ייחודיים:
◄ ללא ספק, העבודה הרבה והמעניינת ביותר שנעשתה באפליקציה הייתה בצביעת אותיות השורש בצבע אדום – דבר המבליט באופן יוצא מן הכלל את החוקיות ואת המבנה הייחודי של כל גזרה בבניינים השונים.
◄ סימון צורות חליפיות. במקומות שונים במערכת נטיית הפועל התירה האקדמיה שימוש בשתי צורות חליפיות (ולעתים גם יותר). צורות אלה הובאו בין סוגריים צומדים {...} (בדרך כלל סומנה רק ההברה הנוגעת לעניין.
◄ כתיב מלא וכתיב חסר. כאמור לעיל, כל הצורות מובאות תחילה בכתיב מלא מנוקד, ואם יש צורך הצורה מובאת גם בכתיב "דקדוקי" חסר ומנוקד בין סוגריים מרובעים.
◄ סימון מקום ההטעמה במילה. במקומות שבהם הטעמה שונה מבדילה בין צורות שווֹת-כתיב סומנה ההברה המוטעמת.
◄ הדגמת קריאה רהוטה של פעלים. כדי להדגים לקורא, הן דובר העברית הן לומד העברית, את דרך הגיית הפעלים, בחרנו 21 לוחות מבניינים שונים, וקריין וקריינית קוראים בקול את כל הצורות המופיעות באותם לוחות.
◄ סלנג. פעלים הנושאים אופי של סלנג, סומנו בסימן מיוחד:

*************
גרסת החינם מיועדת להתנסות ולהכרת האפליקציה בלבד. היא כוללת את בניין "פעל" ואת בניין "נפעל" בלבד. ניתן לשדרג בכל עת לגרסה המלאה, הכוללת את כל הלוחות.
*************

What’s New

Version 2020.04.01

גרסה מעודכנת לשנת 2020

Ratings and Reviews

3.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

nasht00 ,

search button

When you type a word, please make the blue "done" button be a search button instead of having to click on the small green thing in the search box.

App Privacy

The developer, Prolog LTD, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

Education
Education
Reference
Reference
Education
Education

You Might Also Like

Education
Reference
Reference
Education
Reference
Education