מודיעין מכבים רעו‪ת‬ 4+

Municipality Of Modi'in Maccabim Re'ut

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

אפליקציית המובייל הרשמית של עיריית מודיעין מכבים רעות. האפליקציה נועדה לשפר את השירות של העירייה לתושב ולהנגיש עבורו מידע ביתר קלות.

באפליקציה ניתן למצוא מידע על השירותים העירוניים השונים, ועל מה שקורה בעיר ולקבל הכוונה מקוונת אל האירועים עצמם באמצעות WAZE או GOOGLE MAP, לרכוש כרטיסים לאירועי תרבות, לקרוא מידע על מסלולי טיולים בעיר, לקבל מידע על הנעשה בעיר במגוון תחומים: אתרי טבע ופארקים בעיר, אירועי תרבות ופנאי, הצעות עבודה, מידע לשעת חירום, עדכונים על עבודות תשתית בעיר, נושאים על סדר היום, חדשות ועוד.

יצירת קשר עם כל מוסדות העירייה: משרדי העירייה, בתי הספר, גני הילדים, בתי כנסת ומקוואות חברות עירוניות ועוד. בנוסף, האפליקציה מאפשרת לדווח ישירות למוקד העירוני 106 על מפגע ולקבל עדכונים אודות סטטוס הטיפול בפנייה.

כמו כן ניתן באמצעות האפליקציה לבצע תשלומים לעירייה ולחברות העירוניות בצורה מאובטחת, להיכנס לדף הפייסבוק העירוני, לקבל מידע על נושאי רישוי, מוסדות וגנים ציבוריים. ניתן להוריד ולמלא טפסים שונים, הנחיות, הוראות, חוקים ועוד.

What’s New

Version 4.16.4

Bug fixes/ general updates

App Privacy

The developer, Municipality Of Modi'in Maccabim Re'ut, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

You Might Also Like

Hobiz
Social Networking
Eloops
Social Networking
Checkie for Foursquare
Social Networking
NACAC Engage
Social Networking
Chatalyzer: Analyze Chats
Social Networking
LexMeet-Legal Help In A Click
Social Networking