iPhone Screenshots

Description

Aplikacioni ku do gjeni gjithçka rreth futbollit:
- Lajme
- Ndeshjet e Ditës
- Rezultate Live
- Parashikime
- Klasifikime
- Informacione rreth ndeshjes ( Gola, Kartona, Zëvendësime etj)
- Statistikat ( Mbajtja e topit, Rastet totale, Goditje në portë, Goditje jashtë porte, Goditjet e bllokuara, Kornet, Pozicion jashtë loje, Goditje dënimi, Raste për gol, pritje të portierit, Pasime, Pasime të sakta Krosime )
- Formacionet e ekipeve
- Përballjet mes dy ekipeve

Aplikacioni vjen me dy ngjyra
- Ne versionin e Herët
- Në versionin e Bardhë

Për këdo që është i apasionuar ose kërkon informacione rreth futbollit mund të përdorë applikacionin 24Live
Eshte shumë i thjeshtë dhe komod në perdorim!

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Information

Seller
Enton Mehmeti
Size
23.4 MB
Category
Sports
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like