Screenshots

Description

Profesjonalne narzędzie dla księgowych

360 Księgowość jest w pełni funkcjonalnym i prostym w użyciu rozwiązaniem dla księgowych, którzy potrzebują kompletnego narzędzia do prowadzenia ksiąg handlowych. Wykorzystanie najnowszych technologii w programie do pełnej księgowości oznacza dla Ciebie jeszcze większą oszczędność czasu i po prostu mniej zmartwień.

Kompletne rozwiązanie dla przedsiębiorców

Prowadzenie własnego biznesu, a zarazem KPiR wraz z użyciem 360 Księgowość staje się łatwiejsze. Wielu po przetestowaniu programu do Księgi Przychodów i Rozchodów postanowiło zacząć prowadzić księgowość na własną rękę. Niezależnie od konieczności profesjonalnej konsultacji z księgowym, więcej Twojej kontroli nad Twoim biznesem – to jest nasz cel!

Zawsze aktualny i prosty w obsłudze

Możesz już dziś pożegnać się ze skomplikowanym oprogramowaniem księgowym oraz żmudnymi rozwiązaniami Excel’a. Zdaniem naszych użytkowników 360 Księgowość to najprostszy do opanowania program księgowy, z którym mieli do czynienia. Wprowadzone dane są dostępne zawsze i wszędzie. Bez względu na to, czy właśnie patrzysz na swój laptop, czy też podróżujesz i korzystasz z urządzeń mobilnych. Aktualizacje są darmowe i automatyczne. Z 360 Księgowość zawsze będziesz na czasie!

What’s New

Version 1.4

This app has been updated by Apple to display the Apple Watch app icon.

Minor bugfixes.

App Privacy

The developer, Merit Aktiva Sp. z o.o., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You Might Also Like

Finance
Productivity
Finance
Business
Finance
Finance