Screenshots

Description

Profesjonalne narzędzie dla księgowych

360 Księgowość jest w pełni funkcjonalnym i prostym w użyciu rozwiązaniem dla księgowych, którzy potrzebują kompletnego narzędzia do prowadzenia ksiąg handlowych. Wykorzystanie najnowszych technologii w programie do pełnej księgowości oznacza dla Ciebie jeszcze większą oszczędność czasu i po prostu mniej zmartwień.

Kompletne rozwiązanie dla przedsiębiorców

Prowadzenie własnego biznesu, a zarazem KPiR wraz z użyciem 360 Księgowość staje się łatwiejsze. Wielu po przetestowaniu programu do Księgi Przychodów i Rozchodów postanowiło zacząć prowadzić księgowość na własną rękę. Niezależnie od konieczności profesjonalnej konsultacji z księgowym, więcej Twojej kontroli nad Twoim biznesem – to jest nasz cel!

Zawsze aktualny i prosty w obsłudze

Możesz już dziś pożegnać się ze skomplikowanym oprogramowaniem księgowym oraz żmudnymi rozwiązaniami Excel’a. Zdaniem naszych użytkowników 360 Księgowość to najprostszy do opanowania program księgowy, z którym mieli do czynienia. Wprowadzone dane są dostępne zawsze i wszędzie. Bez względu na to, czy właśnie patrzysz na swój laptop, czy też podróżujesz i korzystasz z urządzeń mobilnych. Aktualizacje są darmowe i automatyczne. Z 360 Księgowość zawsze będziesz na czasie!

What’s New

Version 1.4

Minor bugfixes.

Information

Seller
Merit Aktiva Sp. z o.o.
Size
4.5 MB
Category
Business
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like