Screenshots

Description

Je to budoucnost, kterou jste doposud vídali jen ve filmech. Představte si, že pomocí kamery v mobilním telefonu či tabletu a internetového připojení si můžete rozšířit libovolný objekt nebo prostředí okolo Vás o zábavné 3D vizualizace, návody, hry nebo animace, videa, interakce ve formě her či kvízů, zvuky apod. A to vše v reálném čase, kdekoliv.

Současný trend smartphon a tabletů velice rychle vstupuje i do sektoru marketingu. My jsme si toho plně vědomi. A proto právě rozšířená realita (augmented reality). Opravdu, reklama nemusí být nudná a otravná. Za pomoci interaktivní reklamy se můžete skvěle pobavit, prohlédnout si předměty z jakéhokoliv úhlu nebo si zahrát jednoduché, zábavné hry a vyhrát třeba nějakou cenu, či slevu do vašeho oblíbeného obchodu.

Použití je opravdu různorodé, každým dnem se na internetu objevují nová videa a poznatky se zkušenostmi s rozšířenou realitou. Buďte i vy u zrodu jednoho z přelomových projektů. Neváhejte nás kontaktovat a zdarma Vám vypracujeme plán, jak byste mohli oslovit své zákazníky rozšířenou realitou!

What’s New

Version 2.6

more videos, camera scan image targets.

Information

Seller
Rozsirena realita s.r.o.
Size
162.3 MB
Category
Lifestyle
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Rozšířená realita s.r.o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like