4parents 17+

Software Hub sp. z o.o.

    • 1.0 • 1 Rating
    • Free

Screenshots

Description

4parents.pl to aplikacja dedykowana rodzicom którzy chcą być w kontakcie z przedszkolem lub żłobkiem (korzystającym z Platformy 4Parents) do którego uczęszczają ich pociechy. Dzięki Aplikacji zawsze będziesz na bieżąco z ważnymi wydarzeniami, zgłosisz nieobecność bez konieczności dzwonienia do przedszkola lub żłobka, jednym kliknięciem uregulujesz wszystkie płatności a do tego otrzymasz dostęp do galerii zdjęć prowadzonej przez placówkę. Oczywiście to tylko niektóre funkcjonalności oferowane przez Aplikację. Pobierz i sam przekonaj się jak wiele masz możliwości z 4Parents. Życzymy miłego użytkowania.

What’s New

Version 3.2.3

Usprawnienie działania aplikacji

Ratings and Reviews

1.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

W(@)lly ,

Ręce opadają

Topornie wykonana aplikacja, która zamiast ułatwiać życie rodziców przedszkolaka zupełnie je komplikuje.
Największy minus to taki, że apka nie zapamiętuje danych logowania: tak - za każdym razem trzeba podać zarówno swój e-mail i hasło, ale wcześniej jeszcze kod przedszkola - kolejne znaki do zapamiętania.
Pin służący obsługi tabletu w przedszkolu jest nadawany automatycznie a użytkownik nie ma możliwości jego zmiany - kolejny ciąg znaków do zapamiętania.
To że przedszkole niebudostepnia płatności elektronicznych to pewnie nie jest wina autora aplikacji, ale z pewnością dolewa goryczy do wielkiej czary.
Skoro aplikacja jest obowiązkowa, to może autor mogl by nieco umilić korzystanie z niej.

Developer Response ,

Dzień dobry, prosimy o aktualizację do najnowszej wersji, zmieniliśmy mechanizm zapamiętywania danych logowania. Obsługa płatności uruchamiania jest po stronie placówki, nie mamy na to wpływu. Co do walorów estetycznych, to rzecz gustu. Nie chcemy na ten temat dyskutować. Generowanie PINów w sposób automatyczny ma za zadanie uniknąć sytuacji kilku powtarzających się numerów co doprowadziłoby to niepoprawnych wpisów związanych z rejestracją wejścia/wyjścia. Aplikacja nie jest obowiązkowa, użytkownik może korzystać z wersji web. W przypadku problemów/pytań prosimy o kontakt mailowy biuro@4parents.pl Pozdrawiamy zespół 4parents

App Privacy

The developer, Software Hub sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Education
Education
Education
Education
Education
Education