Zrzuty ekranu

Opis

4parents.pl to darmowa aplikacja mobilna dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym, której głównym zadaniem jest obustronny kontakt z przedszkolem, do którego dziecko uczęszcza. Aplikacja ma pełną funkcjonalność wyłącznie w przypadku, gdy przedszkole, do którego uczęszcza dziecko wdrożyło system 4parents.pl.

Aplikacja umożliwia:
- zgłaszanie nieobecności dziecka w czasie rzeczywistym i na przyszłość, co pozwala uniknąć naliczania opłat za pobyt,
- pełną kontrolę opłat (pobyt, wyżywienie, odpłaty za zajęcia dodatkowe itp.),
- dokonywanie płatności on-line,
- tablica ogłoszeń z możliwością wyboru: całe przedszkole, grupa dziecka,
- kalendarz wydarzeń

Aplikacja wyposażona jest w opcję powiadomień push w przypadku wygenerowania opłaty.

Podoba Ci się funkcjonalność naszej aplikacji, a przedszkole, do którego uczęszcza Twoje dziecko nie korzysta z naszego systemu? Skontaktuj nas z Dyrekcją przedszkola.

Co nowego

Wersja 2.5.1

Dodano możliwość zaznaczania i kopiowania tekstu do schowka.

Oceny i recenzje

1.0 z 5
1 ocena

1 ocena

W(@)lly ,

Ręce opadają

Topornie wykonana aplikacja, która zamiast ułatwiać życie rodziców przedszkolaka zupełnie je komplikuje.
Największy minus to taki, że apka nie zapamiętuje danych logowania: tak - za każdym razem trzeba podać zarówno swój e-mail i hasło, ale wcześniej jeszcze kod przedszkola - kolejne znaki do zapamiętania.
Pin służący obsługi tabletu w przedszkolu jest nadawany automatycznie a użytkownik nie ma możliwości jego zmiany - kolejny ciąg znaków do zapamiętania.
To że przedszkole niebudostepnia płatności elektronicznych to pewnie nie jest wina autora aplikacji, ale z pewnością dolewa goryczy do wielkiej czary.
Skoro aplikacja jest obowiązkowa, to może autor mogl by nieco umilić korzystanie z niej.

Odpowiedź dewelopera ,

Dzień dobry, prosimy o aktualizację do najnowszej wersji, zmieniliśmy mechanizm zapamiętywania danych logowania. Obsługa płatności uruchamiania jest po stronie placówki, nie mamy na to wpływu. Co do walorów estetycznych, to rzecz gustu. Nie chcemy na ten temat dyskutować. Generowanie PINów w sposób automatyczny ma za zadanie uniknąć sytuacji kilku powtarzających się numerów co doprowadziłoby to niepoprawnych wpisów związanych z rejestracją wejścia/wyjścia. Aplikacja nie jest obowiązkowa, użytkownik może korzystać z wersji web. W przypadku problemów/pytań prosimy o kontakt mailowy biuro@4parents.pl Pozdrawiamy zespół 4parents

Prywatność w aplikacji

Deweloper (Software Hub sp. z o.o.) wskazał, że zasady ochrony prywatności w aplikacji mogą obejmować opisane poniżej metody przetwarzania danych. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera.

Dane nie są gromadzone

Deweloper nie gromadzi żadnych danych z tej aplikacji.

Zasady ochrony prywatności mogą się różnić, np. w zależności od używanych funkcji lub Twojego wieku. Więcej informacji

Obsługuje

  • Chmura rodzinna

    Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny.

Podobna muzyka