Screenshots

Description

Mobilní aplikace je určena výhradně pro klienty pražské polikliniky Program Health Plus. Uživatelům umožňuje mít neustálou kontrolu nad svým zdravotním stavem a kompletním řízením lékařské péče o své zdraví. V podstatě je to poliklinika v kapse, která zajišťuje služby založené na nejmodernějších technologiích, díky nimž je přístup ke zdravotní péči mnohem rychlejší a pohodlnější.

Díky přehledné a uživatelsky příjemné aplikaci mají klienti zabezpečený online přístup ke své kompletní elektronické zdravotní dokumentaci. Ta obsahuje veškeré jejich zdravotní údaje, lékařské zprávy i výsledky vyšetření. Součástí je také seznam všech předepsaných léků včetně jejich doporučeného dávkování a dostupných příbalových letáků konkrétních medikamentů.

Uživatelé mohou rovněž využívat přehled termínů prohlídek s podrobnými údaji, kdy a kde se dané vyšetření koná, který lékař ho provede a v nutných případech i s instrukcemi pro přípravu na vyšetření. Notifikace aplikace klientům vždy včas připomene, že jsou objednáni ke svému lékaři.

Pomocí aplikace je možné přímo komunikovat s recepcí a nonstop call centrem Programu Health Plus a využívat i speciální komunikační kanál, jímž mohou klienti kdykoliv poslat své požadavky nebo dotazy pracovníkům polikliniky, kteří obratem zařídí vše potřebné. Již brzy bude možné prostřednictvím aplikace komunikovat i s konkrétními lékaři přes videohovor nebo chat.

Mobilní program navíc umožňuje sdílení účtů, takže je možné přepínat mezi účty manželů či rodičů a dětí. To může být užitečné například během cestování v zahraničí. Když člen rodiny onemocní, je možné se kdekoliv na světě dostat do jeho kompletní zdravotní dokumentace a data předat zasahujícím lékařům, aby mohli pacientovi zajistit optimální lékařskou péči.

V současné chvíli je k dispozici 1. verze aplikace Programu Health Plus, která se bude dále rozvíjet a postupně nabídne další užitečné služby, jako je vytváření přehledných grafických křivek znázorňujících různé zdravotní faktory, aby klienti mohli mít přehled o tom, jak se aktuálně vyvíjí jejich zdravotní stav. V budoucnosti zpřístupní rovněž i možnosti tzv. telemedicíny a telemetrie, které umožňují řešení lehčích zdravotních problémů na dálku nebo zajistí dlouhodobý monitoring funkcí, aniž by klient musel ordinaci navštívit.

Díky aplikaci mohou mít uživatelé přístup k nejmodernější zdravotní péči přímo v mobilním telefonu. Zdravotní údaje jsou velmi citlivé informace, proto je kromě přihlašovacího jméno a hesla možné aplikaci ještě zamknout dodatečným PIN kódem.

Pokud by klienti měli jakékoliv problémy se stažením, aktivováním nebo využíváním aplikace, mohou se kdykoliv obrátit na recepci polikliniky Program Health Plus, která jejich problémy co nejdříve vyřeší.

What’s New

Version 1.5.13

Zlepšené uživatelské rozhraní.
Přidán Chat, komunikace s klinikou v reálném čase.

Information

Seller
Program H plus, s.r.o.
Size
58.9 MB
Category
Medical
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone SE (1st generation), iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone SE (2nd generation), iPad Air, iPad Air Wi‑Fi + Cellular, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi‑Fi + Cellular, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi‑Fi + Cellular, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi‑Fi + Cellular, iPad mini 4, iPad mini 4 Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro (12.9‑inch), iPad Pro (12.9‑inch) Wi-Fi + Cellular, iPad Pro (9.7‑inch), iPad Pro (9.7‑inch) Wi‑Fi + Cellular, iPad (5th generation), iPad (5th generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro (12.9‑inch) (2nd generation), iPad Pro (12.9‑inch) (2nd generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro (10.5‑inch), iPad Pro (10.5‑inch) Wi‑Fi + Cellular, iPad (6th generation), iPad Wi‑Fi + Cellular (6th generation), iPad Pro (11‑inch), iPad Pro (11‑inch) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro (12.9‑inch) (3rd generation), iPad Pro (12.9‑inch) (3rd generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad mini (5th generation), iPad mini (5th generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad Air (3rd generation), iPad Air (3rd generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad (7th generation), iPad (7th generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro (11‑inch) (2nd generation), iPad Pro (11‑inch) (2nd generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro (12.9‑inch) (4th generation), iPad Pro (12.9‑inch) (4th generation) Wi‑Fi + Cellular, and iPod touch.

Languages
Age Rating
12+
Infrequent/Mild Medical/Treatment Information
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like