Screenshots

Description

aba Kariyer Danışan & Danışman İletişim Platformu

Biz Kimiz?
- Global anlamda Yetenek Yönetimi ve Kariyer Danışmanlık firması olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Yurt içi ve yurt dışındaki kendi alanında uzman psikolog, nöropsikolog, veri yöneticileri, ekonomist, tıp doktoru, mühendis, sosyal bilimcilerle sanat ve performans alanlarında kanaat önderleri, akademisyen ve araştırmacıların bir araya geldiği bir platformuz.
- Merkezimiz psikolog, kariyer ve yüksek öğretim alanında akademisyenlik yapan Doç. Dr. Gamze Sart tarafından kuruldu.

Neler Yapıyoruz?
- Sürdürülebilir daha iyi bir dünya için danışmanlarımızla birlikte değer üretiyoruz.
- Danışanlarımızın yeteneklerine ve kişilik özelliklerine uygun, dünyanın ihtiyaçlarına yönelik seçimler yapmasını, yaşam boyu başarılı olmasını sağlamak için hizmet veriyoruz.
- Dijital dönüşüm ile birlikte dünyanın ihtiyaçlarını yakından takip ederek #MesleklerinGeleceği ve #GeleceğinMeslekleri hakkında danışanlarımızın doğru karar vermelerini sağlıyoruz.
- Bizimle çalışmaya başladığınızda öncelikle yeteneklerinizi, becerilerinizi, ilgi alanlarınızı ve değerlerinizi analiz ediyor, size en uygun mesleği keşfediyor ve başarılı olmanız için kariyerinize yön verecek bir rota belirliyoruz.
- Staj, proje, sosyal sorumluluk projesi, akademik makale gibi güçlü bir CV oluşturan ana ögeler konusunda alanında uzman kişilerle birlikte çalışıp, iş bulma konusunda referans olup kariyerinize önde başlamanızı sağlıyoruz.

Kimlere Hitap Ediyoruz?
- Lisede henüz bölümünü seçemeyen, üniversitede mesleğe hazırlanan, kariyerinin başında yolunu değiştirmek isteyen ve yıllarını verdiği mesleğine farklı pencereden bakmak isteyenlere hizmet veriyoruz.

Farkımız Ne?
- Yetenek Yönetimi ile danışanlara kendileri için ideal meslekleri seçmeleri konusunda yardımcı olunurken, meslekte başarılı olmaları ve riskleri en aza indirmek için Kariyer ve Eğitim Danışmanlık hizmeti sunuyor, yaşam memnuniyeti konusuna odaklanıyoruz.

- Hem yurt içi, hem de yurt dışındaki fırsatları değerlendirerek tüm olanakları paket halinde sunuyoruz.
En büyük gücümüz, eğitim alanında aba Eğitim, tüm yetenek ve kişilik testleri için aba Psikoloji ve hem meslekte hem de alanda yardımcı olabilecek tüm akademik kaynaklar için aba Yayın’ın, danışanlarımızın eksiklerini tamamlamaları gereken alanlarda online eğitim ve sertifika için İnovasyon İçin Eğitim Vakfı ve bu alanlarda ihtiyaç duydukları mentorluk hizmeti için ise Slikon Vadisi’nde yer alan Mentorloops’un desteği ile ilerliyoruz.

Değerlerimiz
- Hem meslek seçimi konusunda değil, hem de aynı meslek gruplarının buluşmasına ve ekosistemin zenginleşmesine de katkıda bulunup zengin ve çok yönlü kariyer imkânı sunuyoruz.
- Kariyer yolculuğuna start-up, kendi girişimi veya yatırımcı olarak devam etmek isteyenlerin de ilk başvuru noktası olarak yer alıyoruz.
- Maksimum düzeyde danışana ulaşmak isteyen ve sosyal dayanışmaya inanan bir kurum olarak online platformlar, web sitelerimiz, mobil uygulamalarımız, YouTube kanallarımız ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden de ofise gelemeyen danışanları 24/7 yönlendirmeye devam ediyoruz.

aba Career Client & Consultant Communication Platform

Who are we?
- We are a global talent management and career consultation company that serves as a platform to bring together national and international experts in psychology, neuropsychology, data management, economy, medicine, engineering, and social sciences. Our center was founded in 2007 by Assoc. Prof. Gamze Sart – an academic with experience in psychology, career guidance, and higher education preparation training.

What do we offer?
- In addition to digital developments, we closely follow the world’s requirements and guide our clients about the #FutureOfProfessions and #ProfessionsOfTheFuture to ensure they make informed decisions regarding career opportunities.

What’s New

Version 1.0.1

Bilinen problemler düzeltildi, performans iyileştirmeleri yapıldı.

Information

Seller
ABA ORGANIZASYON EGITIM DANISMANLIK YAYINCILIK VE PAZARLAMA ANONIM SIRKETI
Size
27 MB
Compatibility

Requires iOS 11.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Turkish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like