Screenshots

Description

• aba Yurt Dışı Eğitim ve Danışmanlık Şirketi okul öncesi eğitimden doktora eğitimine kadar geniş bir alanda, tüm öğrencilere ve ailelere danışmanlık hizmeti sunan bir kurumdur.
• aba Yurt Dışı Eğitim kurucusu Psikolog, Kariyer ve Yüksek Öğretim alanında akademisyenlik yapan Doç. Dr. Gamze Sart’ın 2000 yılından beri bireysel düzeyde verdiği eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin bir şirket çatısı altında kurumsallaşması ile doğdu.
• aba Yurt Dışı Eğitim’in inandığı değer; öğrencilerinin yeteneklerini keşfederek, onlara akademik ve kişisel yaşamlarında başarıya ulaşmaları için yol göstermektir.
• aba Psikoloji’nin uygulamış olduğu Stratejik Yetenek Yönetimi ve Kariyer Danışmanlığı testleri ile, öğrencilerin yeteneklerine uygun meslek ve okul seçimleri konusunda destek olunur ve en iyi lisans ve lisansüstü başta olmak üzere lise, ilkokul ve yuva seçimlerinde yol gösterilir.
• aba Yurt Dışı Eğitim, hizmet verdiği onlarca öğrencinin dünyanın ve Türkiye’nin en iyi okullarına yerleşmelerini sağlamıştır. Ayrıca, yurt dışındaki alanında en iyi üniversitelerden aldığı yüksek burs ile de danışanlarına kaliteli bir eğitim süreci sunmaktadır.
• Kabul sonrasında, vize işlemleri, yurt seçimleri, ders seçimleri ile okul sürecinde, diploma alınana kadar ki süreçleri takip eder hatta staj başvuruları, araştırma projeleri, iş başvuru ve işe alım süreçlerinde de aktif rol oynar.
• Dünyanın önde gelen okullarından kabul almak isteyen öğrenciler için almaları zorunlu tutulan; AP (Advanced Placement), IB (International Baccalaureate), SAT (Scholastic Aptitude Test), SAT Subjects (Math, Physics, Chem, Bio, etc.) ACT (American College Testing), IELTS, TOEFL, GRE (Graduate Records Examinations), GMAT (Graduate Management Admission Test) sınavlarına da, alanında uzman öğretmenler ile hazırlanmalarını sağlar.
• Dil öğrenmek isteyen öğrenciler için de kendilerini her anlamda geliştirebilecekleri yaz okulu seçenekleri ile öğrencileri lisans döneminde başvuracakları okullardaki kabul süreçlerini kolaylaştıracak fırsatlar sunar.
• Danışmanlık hizmeti sunan diğer kurumlardan bir diğer farkı ise, aba Yurt Dışı Eğitim’in önemsediği değerlerden biri, öğrencilerinin sadece bir okula kabul edilmesi ile sınırlı değildir; öğrencilerine eğitim süreçlerinin her aşamasında ışık tutmak ve onların okullarından maksimum düzeyde yararlanmalarını sağlamaktır.
• Gelişen ve değişen dünyada sadece eğitim süreçlerini bilmek değil, mesleklerin geleceği ve geleceğin meslekleri hakkında bilgi sahibi olmak ve öğrencileri bu doğrultuda yönlendirmek kurumun en büyük hedefidir. Bu nedenle, sadece lise öğrencilerini değil lisans ve lisans üstü öğrencilerini de düzenli olarak yönlendirmeye devam eder.
• Maksimum düzeyde öğrenciye ulaşmak isteyen ve sosyal dayanışmaya inanan bir kurum olarak, online platformlar, web sitesi, YouTube kanalları ve sosyal medya üzerinden de ofise gelemeyen öğrencileri bilgilendirmeye ve burs imkanları sunmaya devam eder.

What’s New

Version 1.0.2

aba Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Öğrenci & Veli İletişim Platformu

Information

Seller
ABA ORGANIZASYON EGITIM DANISMANLIK YAYINCILIK VE PAZARLAMA ANONIM SIRKETI
Size
50.1 MB
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like