Screenshots

Description

Tai mobilioji ACC Distribution programėlė, skirta verslo klientams, kuri leidžia patogiai ieškoti dominančių prekių, pateikti užsakymus, realiu laiku gauti informaciją apie pardavimo skatinimo ir lojalumo programas per savo išmanųjį įrenginį bet kur ir bet kada.

Atsisiųskite ACC Distribution mobiliąją aplikaciją į savo išmanųjį įrenginį, sužinokite ir pasinaudokite specialiais pasiūlymais pirmieji!

Programėle paprasta naudotis, nes:
1. Intuityvi paieška leis greičiau bei patogiau surasti norimą, palydinčias ir alternatyvias prekes. Paiešką galite atlikti pagal prekės kodą, pavadinimą ar jo fragmentą, gamintojo kodą arba bet kurią kitą specifikaciją;
2. Dizainas yra pritaikytas darbui su išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu;
3. Patogus prekių filtravimas pagal kainą ir pagrindinius prekės parametrus;

Mes visada laukiame Jūsų atsiliepimų. Jeigu turite nusiskundimų, pasiūlymų ar pastebėjimų, rašykite mums el. paštu: support@accdistribution.eu

Linkime malonaus naudojimosi ACC Distribution mobiliąja užsakymų platforma!

ACC Distribution yra IT, buitinės technikos, periferinių įrenginių, įmonėms pritaikytų sprendimų, įrenginių namams, taip pat gyvensenos elektronikos prietaisų platintojas. Įmonė yra įsteigusi filialus Latvijoje, Estijoje, Kaliningrade (Rusijoje), Baltarusijoje ir Gruzijoje. ACC Distribution savo asortimente siūlo ir atstovauja daugiau nei 200 pasaulyje plačiai žinomų prekinių ženklų: Dell, Lenovo, Apple, Asus, Acer, Microsoft, Sony, Philips, Panasonic, Bosch ir daug kitų.

What’s New

Version 1.0.3

Minor improvements for usability

Information

Seller
Acme Valda UAB
Size
30.8 MB
Category
Business
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Estonian, Latvian, Lithuanian, Polish, Russian

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2016 ACC Distribution, inc
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like