Screenshots

Description

Tai mobilioji ACC Distribution programėlė, skirta verslo klientams, kuri leidžia patogiai ieškoti dominančių prekių, pateikti užsakymus, realiu laiku gauti informaciją apie pardavimo skatinimo ir lojalumo programas per savo išmanųjį įrenginį bet kur ir bet kada.

Atsisiųskite ACC Distribution mobiliąją aplikaciją į savo išmanųjį įrenginį, sužinokite ir pasinaudokite specialiais pasiūlymais pirmieji!

Programėle paprasta naudotis, nes:
1. Intuityvi paieška leis greičiau bei patogiau surasti norimą, palydinčias ir alternatyvias prekes. Paiešką galite atlikti pagal prekės kodą, pavadinimą ar jo fragmentą, gamintojo kodą arba bet kurią kitą specifikaciją;
2. Dizainas yra pritaikytas darbui su išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu;
3. Patogus prekių filtravimas pagal kainą ir pagrindinius prekės parametrus;

Mes visada laukiame Jūsų atsiliepimų. Jeigu turite nusiskundimų, pasiūlymų ar pastebėjimų, rašykite mums el. paštu: support@accdistribution.eu

Linkime malonaus naudojimosi ACC Distribution mobiliąja užsakymų platforma!

ACC Distribution yra IT, buitinės technikos, periferinių įrenginių, įmonėms pritaikytų sprendimų, įrenginių namams, taip pat gyvensenos elektronikos prietaisų platintojas. Įmonė yra įsteigusi filialus Latvijoje, Estijoje, Kaliningrade (Rusijoje), Baltarusijoje ir Gruzijoje. ACC Distribution savo asortimente siūlo ir atstovauja daugiau nei 200 pasaulyje plačiai žinomų prekinių ženklų: Dell, Lenovo, Apple, Asus, Acer, Microsoft, Sony, Philips, Panasonic, Bosch ir daug kitų.

What’s New

Version 1.0.4

SDK Update

App Privacy

The developer, ACC Distribution, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like