iPhone Screenshots

Description

Tehlikeli toplumsal olaylarda, afete dönüşen hava şartlarında firma olarak çalışanlarınızın güvenlik durumlarını öğrenebilir ya da tehlikeli durumlara maruz kalan çalışanınız, bireysel olarak sistemden yardım talebinde bulunabilir. Yardım çağrıları internet bağlantısı kullanmadan sadece SMS ile ya da dilerseniz de Mobil uygulama üzerinden SMS ve interneti birlikte kullanarak gönderilebilir.

Toplumsal Olaylar; Güvenliği tehdit eden sıra dışı bir durum yaşandığında, tanımlı bir numaraya sadece bir SMS göndererek; daha önce oluşturduğunuz listede bulunan kişilere SMS ile toplu bir acil durum mesajı gönderebilir ve onlara güvende olup olmadıklarını sorabilirsiniz. SMS mesajını alan kişiler, mobil uygulama ya da SMS aracılığı ile size güvenlik durumları ile ilgili bilgi verebilirler.

Bireysel Tehlikeler; Bireysel olarak şiddet mağduru olan ya da herhangi bir tehlikeli durumun ortasında kalan kişi, mobil uygulama ya da SMS aracılığı ile nerede ve neye ihtiyacı olduğuna dair yardım mesajını gönderebilir. Yardım çağrısı belirlediğiniz yetkili kişilere SMS ile hızlıca ulaştırılır.

What’s New

Version 1.2

Otomatik login özelliği eklendi.

App Privacy

The developer, Flexcoder, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like