Screenshots

Description

Adama Artı, her çiftçinin kolayca kullanabileceği bir Akıllı Tarla Yönetimi uygulamasıdır. Ekimden hasat zamanına kadar, tarlanıza özel ilaçlama önerileri ve hava durumu uyarıları artık cebinizde!

 
Pamuk, domates, elma, şeker pancarı veya buğday ekili tarlanızda günü gününe izleyen özel Yetiştiricilik Takvimi sayesinde ilaçlama zamanlarını takip edebilir, gübreleme, sulama gibi işlemleri planlayabilirsiniz. Tek bir sayfada birden fazla tarla hakkında bilgileri düzenleyip takip edebilirsiniz.
 
KÖYÜNÜZDE HAVALAR NASIL GİDİYOR?
 
Hava Durumu ekranında tarlanızın bulunduğu yere ait ayrıntılı hava durumunu ve üç günlük tahminleri (en düşük/en yüksek sıcaklık, nem, yağış, rüzgar) görüntüleyebilirsiniz
 
Uygulama aracılığıyla cep telefonunuza gelecek Bildirimler, don ve aşırı yağış gibi ürün kaybına yol açan tehlike ve doğal afet ihtimallerine karşı sizi önceden uyarır.
 
HASTALIK VE ZARARLILARLA MÜCADELEDE DOĞRU ÜRÜNÜ SEÇİN.
 
Adama Türkiye ürün portföyündeki herbisit, fungisit, insektisit ve bitki gelişim düzenleyici ürünleri hakkındaki tüm bilgiler, ürün etiketleri ve Güvenlik Bilgi Formları artık elinizin altında. Aynı zamanda ilaçlama önerilerini cep telefonunuza gönderilecek bildirimler aracılığı ile takip edebilirsiniz.
 
ADAMA’NIN BİLGİ VE DENEYİMİ HER AN YANINIZDA.
 
Tarlanızda daha önce görmediğiniz bir zararlı veya bitki hastalığıyla mı karşılaştınız? Fotoğrafını çekip, uygulamanın içerisindeki Adama’ya Sor bölümünden sorunuzu yazılı olarak Adama Türkiye ziraat mühendislerine iletebilirsiniz.
 
Tarlanıza ve ürününüze en uygun Adama ürünlerini seçmek veya ilaçlama tavsiyeleri almak için Türkiye’nin her bölgesinden satış temsilcilerimize uygulamanın içerisinden telefonla ulaşabilirsiniz. (Abonesi olduğunuz GSM operatörünün iletişim ücretleri geçerlidir.)

ADAMA Artı uygulaması, Adama Türkiye için Doktar - Tarımın Doktoru tarafından geliştirilmiştir.

What’s New

Version 1.2.9

Hata düzeltmeleri, kararlılıkla ilgili iyileştirmeler vb.

Information

Seller
ADAMA AGRICULTURAL SOLUTIONS LTD
Size
33.9 MB
Compatibility

Requires iOS 11.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like