Screenshots

Description

Adama LAB je aplikace pro mobilní zařízení s operačním systémem iOS usnadňující farmářům, agronomům a všem profesionálním pěstitelům identifikaci případných problémů v devíti základních plodinách.

V případě, že si farmář není jistý, jaká choroba, plevel či škůdce se na jeho poli vyskytují, může si svůj předpoklad/hypotézu ověřit porovnáním s databází bezmála 150 nejčastějších fytopatologických problémů, které mohou v pěstovaných kulturách škodit.

Aplikace také obsahuje doporučení, kterými přípravky z nabídky Adama CZ je možné vybraný problém vyřešit i s ohodnocením jejich účinnosti.
Aplikaci obsahuje funkci Odeslat dotaz. Náš zkušený expert na základě zaslaných fotografií a popisu pomůže určit, o jaký problém se jedná a jaké může být jeho řešení.

To vše zdarma a s garantovanou dobou odezvy. Odpověď na Váš dotaz přijde pohodlně přímo do aplikace včetně doporučení, jakým způsobem problém vyřešit nebo s odborným souhrnem současných znalostí k diagnostikované problematice.

What’s New

Version 1.2.1

Minor improvements

App Privacy

The developer, MobiMill LTD, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer's privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Information

Seller
MobiMill LTD
Size
334 MB
Category
Business
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Czech, Ukrainian

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like