Screenshots

Description

Tarımsal Zeka ile Verimli Üretim
Agrinte, tarımsal sensör verileri ile ürün gelişimi ve hastalıkları üzerine yapay zekaya dayalı tahminsel analiz yapan teknoloji sistemidir. Ülkenin en önemli iş kollarından olan tarımda, yetiştirilen ürünlerin takibi ve kalitelerinin kontrol altına alınması çok önemlidir. Bunun için yetişme durumlarını kontrol altına alabilmek için bitki, toprak ve hava ile ilgili verileri toplayan akıllı tarım sistemi, verimliliği artırmak için analiz yaparak, üreticilere yol göstermektedir. Hastalıkların ürünlere etkisi saptanarak alınması gereken önlemler ile ilgili çiftçilere bilgi verilebilmektedir. Agrinte, IoT tabanlı veri toplama sistemleri ve topladığı verileri makine öğrenmesi yöntemleri kullanarak analiz etme yeteneği ile çiftçilere en doğru ve verimli şekilde ürün yetiştirmeleri için dijital bir altyapı sağlamaktadır.
Agrinte, çiftçilere ve gıda şirketlerine sunduğu dijital dönüşüm çözümleri ile tarımsal üretimde verimliliği artırmakta, yetiştirilen ürünlerin kalite tahminlemesi ile gerekli müdahalelerin zamanında yapılmasını sağlayarak olası kayıpların önüne geçmektedir. Bu sayede en önemli ulusal kaynaklarımızdan biri olan tarım gücümüzü artırmakta, ülkemizi dünyada bu alanda daha rekabetçi hale getirmektedir. Bununla birlikte teknolojinin yardımı ile artan ürün kalitesi, çiftçilerin ve gıda üreticilerinin ihracat potansiyelini artırarak ülkenin gelir havuzuna dışarıdan kaynak girmesi ihtimalini yükseltmektedir.

What’s New

Version 1.9.6

Mesajlaşma hataları giderildi.

App Privacy

The developer, Piblo, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like