Aktüel İndirimler Kataloğu 4+

Ferhat Cevik

Designed for iPhone

    • 4.4 • 77 Ratings
    • Free

iPhone Screenshots

Description

Aktüel Ürünler Kataloğu uygulamasından Şok Market, BİM Market ve A101 Market zincirlerindeki aktüel ürünleri kolayca takip edebilir ve indirimleri anında öğrenebilirsiniz. Aktüel Ürünler Kataloğu bildirimlerini açarak indirim kataloglarından ilk haberdar olan kişi olabilirsiniz. Tüm market zincirlerinin broşürlerini kolayca bulabilir ve kaydedebilirsiniz.

Hızlı arayüzü bulunan Aktüel Ürünler Kataloğu uygulaması pratik bir kullanım için uygundur. Liste halinde bulunan market isimlerinden birini seçerek o kategoriye ait tüm broşürleri kolayca
inceleyebilirsiniz. Hangi indirimler hangi markette? BİM aktüel ürünler nelerdir? İndirimli ürünler ne zaman gelecek? A101 marketindeki aktüel ürünler nelerdir? gibi sorularınıza cevap niteliğinde bir uygulama olacak. Her marketin aktüel ürün broşürlerinin bulunduğu en kapsamlı Aktüel Ürünler
Kataloğu uygulaması olacaktır.

Tüketicinin isteklerine ve önerilerine orantılı olarak gelişen Aktüel Ürünler Kataloğu uygulaması, her gün kendini geliştirerek daha faydalı olacaktır. Tüm görüş, istek, öneri ve şikayetlerinizi bize kolayca iletebilirsiniz. Kullanıcıların yapmış olduğu geri dönüşler, ileriye dönük gelişmekte göz önünde bulundurulacaktır.

Aktüel Ürünler Kataloğu birçok market markasına ait indirim kataloğu yayınlamaktadır;
BİM
A101
Şok
Migros
Carrefour
Metro
Oruç
Ekomini
Mopaş
Onur
Oriflame
Çağdaş
İkea
Arden
Kim
Özkuruşlar
Bizim
Seç
Happy Center
Bauhaus
Hakmar
Watsons
Çağrı Hipermarket
Gratis
Özpaş Süpermarket
Essen AVM
Tekzen
Koçtaş
Farmasi
Rossmann

What’s New

Version 1.1

- Kullanıcı deneyimini arttırmaya yönelik iyileştirmeler yapıldı.

Ratings and Reviews

4.4 out of 5
77 Ratings

77 Ratings

App Privacy

The developer, Ferhat Cevik, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping