AKTAHTA 4+

SINERJI INSAATCILIK YAPI SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

Designed for iPad

    • 5.0 • 1 Rating
    • Free

Screenshots

Description

Bu program eğitim kurumlarında hızla yaygınlaşan "Akıllı Tahtalar" için geliştirilmiştir.

Akıllı tahta bilgisayarlarının uzaktan yönetimi ve akıllı tahta kilit özelliğinin yanında, yoklama takibi ve teneffüslerde duyuru yayınlama gibi benzersiz özelliklere sahip bir yazılımdır.

Bilindiği üzere gelişen teknoloji ile birlikte eğitim - öğretim alanında da hızlı bir değişim yaşanmakta. Teknoloji alanında yaşanan bu değişimle birlikte farklı ihtiyaçlar ve bu ihtiyaçları karşılayacak farklı çözümler ortaya çıkmakta.

Büyük maliyet ve fedakarlıklarla kurmuş olduğunuz sisteminizin, verimli ve doğru bir şekilde kullanılması çok önemli. Sisteme öğrenciler tarafından yapılacak müdahalelerin, uygunsuz ve yetkisiz bir şekilde kullanımların getireceği pedegojik ve ekonomik zarar düşünüldüğünde ne demek istediğimiz daha iyi anlaşılacaktır.

İncelemekte olduğunuz bu yazılım, bu konudaki ihtiyaçlar göz önüne alınarak, uzun süren kapsamlı bir araştırma ve çalışma sonucu ortaya çıkmıştır.

Bu yazılım; sınıflardaki akıllı tahtalarınızın tek bir merkezden yönetilmesinin yanında, teneffüslerde öğrenci kullanımlarına kapatan kilit sistemi, öğrenci devamsızlık takibi, duyuru ve ders materyallerinin yayınlanmsı, müfredat takibi, dosya alışverişi gibi bir çok özelliği bünyesinde barındırarak teknolojik altyapınızı güçlendirmektedir.

What’s New

Version 2.5

QR kod ile açmada bağlantı hatası giderildi

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, SINERJI INSAATCILIK YAPI SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Education
Education
Education
Education

You Might Also Like

Reference
Education
Reference
Reference
Education
Education