Ekran Görüntüleri

Açıklama

Bu program eğitim kurumlarında hızla yaygınlaşan "Akıllı Tahtalar" için geliştirilmiştir.

Akıllı tahta bilgisayarlarının uzaktan yönetimi ve akıllı tahta kilit özelliğinin yanında, yoklama takibi ve teneffüslerde duyuru yayınlama gibi benzersiz özelliklere sahip bir yazılımdır.

Bilindiği üzere gelişen teknoloji ile birlikte eğitim - öğretim alanında da hızlı bir değişim yaşanmakta. Teknoloji alanında yaşanan bu değişimle birlikte farklı ihtiyaçlar ve bu ihtiyaçları karşılayacak farklı çözümler ortaya çıkmakta.

Büyük maliyet ve fedakarlıklarla kurmuş olduğunuz sisteminizin, verimli ve doğru bir şekilde kullanılması çok önemli. Sisteme öğrenciler tarafından yapılacak müdahalelerin, uygunsuz ve yetkisiz bir şekilde kullanımların getireceği pedegojik ve ekonomik zarar düşünüldüğünde ne demek istediğimiz daha iyi anlaşılacaktır.

İncelemekte olduğunuz bu yazılım, bu konudaki ihtiyaçlar göz önüne alınarak, uzun süren kapsamlı bir araştırma ve çalışma sonucu ortaya çıkmıştır.

Bu yazılım; sınıflardaki akıllı tahtalarınızın tek bir merkezden yönetilmesinin yanında, teneffüslerde öğrenci kullanımlarına kapatan kilit sistemi, öğrenci devamsızlık takibi, duyuru ve ders materyallerinin yayınlanmsı, müfredat takibi, dosya alışverişi gibi bir çok özelliği bünyesinde barındırarak teknolojik altyapınızı güçlendirmektedir.

Yenilikler

Sürüm 2.4

Uygulama sınırlamaları kaldırıldı

Oylar ve Yorumlar

5.0/5
1 Oy

1 Oy

Uygulama Gizliliği

AkSoft AK adlı geliştirici, gizlilik politikasını ve verileri işleme ayrıntılarını Apple’a vermemiştir. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Bilgi Verilmedi

Bir sonraki uygulama güncellemesini teslim ederken geliştiricinin gizlilikle ilgili bilgi vermesi gerekir.

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz