AKTAHTA 4+

SINERJI INSAATCILIK YAPI SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

iPad için tasarlandı

    • 5,0 • 1 Oy
    • Ücretsiz

Ekran Görüntüleri

Açıklama

Bu program eğitim kurumlarında hızla yaygınlaşan "Akıllı Tahtalar" için geliştirilmiştir.

Akıllı tahta bilgisayarlarının uzaktan yönetimi ve akıllı tahta kilit özelliğinin yanında, yoklama takibi ve teneffüslerde duyuru yayınlama gibi benzersiz özelliklere sahip bir yazılımdır.

Bilindiği üzere gelişen teknoloji ile birlikte eğitim - öğretim alanında da hızlı bir değişim yaşanmakta. Teknoloji alanında yaşanan bu değişimle birlikte farklı ihtiyaçlar ve bu ihtiyaçları karşılayacak farklı çözümler ortaya çıkmakta.

Büyük maliyet ve fedakarlıklarla kurmuş olduğunuz sisteminizin, verimli ve doğru bir şekilde kullanılması çok önemli. Sisteme öğrenciler tarafından yapılacak müdahalelerin, uygunsuz ve yetkisiz bir şekilde kullanımların getireceği pedegojik ve ekonomik zarar düşünüldüğünde ne demek istediğimiz daha iyi anlaşılacaktır.

İncelemekte olduğunuz bu yazılım, bu konudaki ihtiyaçlar göz önüne alınarak, uzun süren kapsamlı bir araştırma ve çalışma sonucu ortaya çıkmıştır.

Bu yazılım; sınıflardaki akıllı tahtalarınızın tek bir merkezden yönetilmesinin yanında, teneffüslerde öğrenci kullanımlarına kapatan kilit sistemi, öğrenci devamsızlık takibi, duyuru ve ders materyallerinin yayınlanmsı, müfredat takibi, dosya alışverişi gibi bir çok özelliği bünyesinde barındırarak teknolojik altyapınızı güçlendirmektedir.

Yenilikler

Sürüm 2.5

QR kod ile açmada bağlantı hatası giderildi

Oylar ve Yorumlar

5,0/5
1 Oy

1 Oy

Uygulama Gizliliği

SINERJI INSAATCILIK YAPI SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI adlı geliştirici, uygulamanın gizlilik politikasına göre verilerin aşağıda açıklandığı gibi işlenebileceğini bildirdi. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

KEYFOX Mobile
Education
CEPYOKLAMA
Education
KOLAY ÇÖZÜM
Education
Kolay Soru Pro
Education

Diğer Beğenebilecekleriniz

Final Cepte
Education
Liberty Baptist Church NC
Education
Ramadan Times 2024
Reference
New York NY DMV Permit Test
Education
Vkids Numbers Counting For Kid
Education
Verben Lite
Education