Screenshots

Description

Aktywna Dolina Rzeki Warty to przewodnik po atrakcjach turystycznych trzech szlaków pieszych i rowerowych w powiecie zduńskowolskim. Szlak składa się z 3 odcinków tematycznych, prezentujących historię i wielokulturową tradycję regionu, a także walory przyrodniczo-krajobrazowe doliny rzeki Warty.
Przyłbice i rogatywki - tutaj motywem przewodnim jest lokalna historia od czasów średniowiecza po nowożytność.

3 Kultury/3 Religie - jego osią są pamiątki po społecznościach polskiej, żydowskiej i niemieckiej, tworzących historię i wielokulturową tradycję powiatu zduńskowolskiego
Sportowi w naturze - dzięki urozmaiceniu pod względem ukształtowania terenu i walorów krajobrazowych trasa atrakcyjna dla rowerzystów, turystów pieszych i amatorów spływów kajakowych.
Cały szlak turystyczny pieszo-rowerowy „Aktywna Dolina Rzeki Warty” tworzy 27-kilometrową trasę. Rozpoczyna się w położonej w północnej części powiatu zduńskowolskiego miejscowości Wojsławice, przebiega przez miasto Zduńska Wola kończąc się na skraju Parku Krajobrazowego Międzyrzecza Warty i Widawki w miejscowościach Piaski i Zapolice.
Zachęcamy do aktywności!

What’s New

Version 1.0.6

Aktywna Dolina Rzeki Warty

App Privacy

The developer, Cormo Sp. z o. o., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like