Aktywne Miasta 4+

Rowerowa Stolica Polski

Miasto Bydgoszcz

    • Free

Screenshots

Description

Zacznij przygodę ze sportem z aplikacją Aktywne Miasta.

Polska, całkowicie bezpłatna aplikacja dostosowana do wielu aktywności fizycznych. Prosty i przejrzysty interfejs, który ułatwia początki, a także spełnia wymagania bardziej zaawansowanych użytkowników. Do tego bardzo sprawny suport, który rozwiąże każdy indywidualny problem.

Aplikacja mierzy czas, pokonany dystans, spalone kalorie. Przebyte szlaki oznacza na mapie. Do wyboru aż 18 aktywności. Co ważne aplikację można zsynchronizować z systemem Garmin. Dodatkowo, dzięki aplikacji na bieżąco można sprawdzać prognozę pogody. Aplikacja działa na całym świecie.

Niewątpliwą zaletą Aktywnych Miast jest przeliczanie przebytych kilometrów na monety, które można wymieniać u partnerów na rabaty i upominki.

Pomysłodawca, miasto Bydgoszcz pomyślał również o systemie motywacyjnym w aplikacji, gdzie zdobywasz specjalne odznaki za najdłuższy przebyty dystans, najlepsze tempo, czy największą ilość spalonych kalorii.

Aplikacja jako jedyna w Polsce umożliwia branie udziału w rywalizacjach sportowych, w które angażują się aktywne samorządy. Od 2023 roku do projektu mogą włączać się także gminy. Kluczową rywalizacją z wieloma nagrodami jest Rowerowa Stolica Polski, która odbywa się w czerwcu. W ciągu całego roku nie brakuje także wyzwań i konkursów dla biegaczy, rolkarzy i wielu innych dyscyplin. Zawsze ze sportowymi nagrodami dla najlepszych.

Aplikacja to także możliwość wyznaczania własnych celów. Każdy trening czy wyzwanie można opublikować w mediach społecznościowych, dzieląc się swoimi osiągnięciami z przyjaciółmi! Zaproś ich do wspólnej zabawy i razem pokonujcie niemożliwe!

What’s New

Version 7.8

"Zmieniamy się dla was". W nowej wersji:
Pracujemy nad tym aby wasza aplikacja działała szybciej i sprawniej

App Privacy

The developer, Miasto Bydgoszcz, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Location
  • Contacts
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Lmente
Health & Fitness
Ratunek
Health & Fitness
Activy Sports Challenges
Health & Fitness
eFitnessApp
Health & Fitness
mojeIKP - log in to health
Health & Fitness
Doz.pl
Health & Fitness