iPhone Screenshots

Description

Albania Team është një aplikacion që i dedikohet Kombëtares Shqiptare dhe futbollit Shqiptar në përgjithësi. Këtu mund të gjeni lajmet më të fundit dhe më të sakta për Kombëtaren.

Albania Team që në fillimet e saja ka patur për mision zhvillimin e futbollit Shqiptar dhe ka shërbyer si dhe vazhdon të shërbeje si zbuluese talentesh për Kombëtaren.

Albania Team ka një përkushtim të veçantë ndaj futbollit dhe futbollistëve Shqiptarë kudo që ata luajnë.

Flasim edhe për kampionatet më të ndjekura në Europë si:
- Serie A
- La Liga
- Premier League
- Bundesliga

Nëpërmjet Albania Team ju keni mundësinë të merni njoftime nga ngjarjet më të veçanta të ditës.

Të gjitha këto në një vend!

What’s New

Version 1.0.3

- Read news inside app

Information

Seller
Briljant Kasami
Size
21.8 MB
Category
News
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like