Screenshots

Description

Antalya'da her şey dakikalar içinde kapında!
Algelsin ile yeni nesil bir alışveriş anlayışına hazır ol! Şimdilik sadece Antalya sınırları içinde hizmet veren Algelsin uygulamasından istediğin her şeyi telefonun ekranından anında sipariş verip dakikalar içinde teslim alabileceksin. Algelsin kuryeleri siparişini hızlıca ulaştırmak için seni bekliyor olacak.

İhtiyacın olabilecek her şey Algelsin'de!
Algelsin'de şimdilik 50'den fazla kategoride 1000'in üzerinde mevcut. Üstelik her geçen gün bu ürünlere yenileri eklenmeye devam ediyor. İçeçeklerden atıştırmalıklara, dondurmadan kişisel bakıma, temizlik malzemelerinden gıdaya, kırtasiyeden oyuncağa ve çocuk bezine varıncaya kadar çok geniş bir yelpazede özel olarak seçilmiş ürünlere yer verme çabası içindeyiz. Dilersen Algelsin'de yer alsın dediğin ürünler için de öneride bulunabilirsin.

Siparişini haritadan canlı takip et!
Satın aldığın ürünleri dakikalar içinde kapına teslim etmek için yoğun çaba sarfediyoruz. Trafik yoğunluğu gibi durumlarda küçük gecikmeler olabilir ama endişelenme. Kuryenin konumunu harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyebilir ve ne zaman kapına geleceğini anlık görebilirsin. Bu arada siparişini vermeden önce teslimatı kaç dakika içinde yapabileceğimizi sihirli sosumuzla harmanlayarak ekranına getiriyoruz.

Aldığın ürünlerin montajını ustalarımız yapsın!
Algelsin'de günün her anında ihtiyacın olabilecek ürünler bulabileceksin. İhtiyaç bu, ne zaman gerekeceği hiç belli olmaz. Biz de buradan hareketle kendi dağıtıcılarımızın yanına ustalar da ekledik. Montaj gerektiren ürünlerde Ustam Gelsin seçeneğini işaretlemeyi unutma. Ustalarımız istediğin saatte ürünü kapına kadar getirecek, montajı yapacak, çalıştığından emin olduktan sonra teşekkür edip ayrılacak. Sen de bu şükela hizmetin keyfini çıkaracaksın. Bu arada ustaların ne zaman montaj için geleceğini sen belirliyorsun. Sabah gelirim, öğlen geliyorum diyaloglarıyla uğraşmana hiç gerek yok. Hangi gün saat kaçta dersen o saatte kapında olacağız.

Kampanyalardan faydalanmayı unutma!
Bu arada ekranın sağ üst köşesindeki kampanyalar butonunu sık sık kontrol etsen güzel şeyler olabilir. Yeni eklenen kampanyalar ile siparişinin bir kısmını bedavaya getirebilir, bedava ürünler kazanabilirsin. Aynı zamanda bir kampanya kodun varsa yine burada girebilrsin.

Kredi kartı ile hızlı ve güvenilir ödeme!
Algelsin'de ödemelerini kredi kartların ile %100 güvenli olarak yapacaksın. Tüm ödeme sisteminin alt yapısı Türkiye'nin lider ödeme kuruluşlarından biri olan Payu alt yapısı ile Türkiye'deki tüm bankalar ile anlaşmalı olarak sağlanıyor. Dilersen kredi kartlarını sonraki alışverişlerin için kaydederek siparişlerini çok hızlı bir şekilde verebilirsin.

Güvenle sipariş ver!
Tüm alışverişlerin özel olarak paketlenip kapına öyle gelir. Eğer siparişinde mahremiyeti önemli ürünler olduğunu düşünürsek onları dışarıdan görülemeyecek şekilde ayrıca paketleyip öyle getiririz. Gönül rahatlığı ile Algelsin'den alışveriş yapmanı çok önemsiyoruz.

Sözü fazla uzattık. Dilersen şimdi asıl eğlenceli kısma geçelim :)

What’s New

Version 1.3

Plajda şezlonguna kadar dondurma getirebilen uygulama Algelsin'in yeni sürümünde şöyle düzenlemeler yaptık:
- Kredi kartı girişi için daha anlaşılır bir arayüz hazırladık,
- Adres seçtikten sonra ürün isimlerinin kaybolması hatasını giderdik,
- Çentikli iPhone modellerinde klavyeden dolayı ekranda oluşabilen beyaz boşluk artık olmayacak,
- Ürün listesini daha akıcı hale getirdik,
- Sipariş verince ürünün teslimatına ne kadar süre kaldığını harita üstündeki minik bilgilendirme kutusunda görebilmeyi sağladık,
- Aynı anda iki sipariş verildiğinde ikinci siparişin ne zaman geleceğini görme imkanı tanıdık,
- Birçok hatayı düzelttik ve performans iyileştirmeleri yaptık.

Daha eğlenceli bir Algelsin deneyimi adına yakında eğlenceli birçok özelliği sizlerle buluşturmuş olacağız.

Keyifli alışverişler dileriz!

Information

Seller
ALGELSIN TOPTAN PERAKENDE LOJISTIK ANONIM SIRKETI
Size
43.1 MB
Category
Shopping
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Algelsin Toptan Perakende Lojistik Anonim Sirketi
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like