Screenshots

Description

ALJ Finans’ın anlaşmalı yetkili satıcılarının kullanımı için özel hazırlanan ALJet kredi yönetim sisteminin mobil uygulaması sayesinde, müşterilerinize en uygun araç ve finansman seçeneğini beraber hesaplayarak, teklif oluşturabilir, müşterilerinizin bütçesine uygun Toyota model önerileri sunabilir, ön kredi başvurusunda bulunabilir ve başvuru sonrası işlemleri, tek dokunma ile jet hızında gerçekleştirebilirsiniz.
ALJ Finansman A.Ş., gerçek ve tüzel kişilerin her türlü mal ve hizmet alımlarına yönelik finansman ihtiyaçlarını karşılamak üzere, anlaşmalı olduğu satıcılar aracılığı ile kredi hizmeti sunan bir finansman şirketidir.

ALJ Finans, Mayıs 2011 itibarıyla, Suudi Arabistan’ın en büyük şirketlerinden ve dünyanın en büyük özel sermayeli otomotiv distribütörlerinden biri olan ALJ Grubu bünyesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. ALJ Finans, 2013 Mayıs’tan bu yana yine %100 ALJ Grubu sermayeli Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin iş ortağı olarak Toyota bayileri ve Toyota müşterilerine kolay başvuru imkanı, hızlı değerlendirme süreçleri, rekabetçi koşulları, uzman ve deneyimli kadrosu aracılığı ile hizmet vermektedir.

ALJ Finans, Türkiye’nin yenilikçi, istikrarlı, güvenilir ve konusunda en iyi hizmet veren finansman şirketi olmayı hedeflemektedir.

ALJ Finans hakkında detaylı bilgi için www.aljfinans.com.tr adresini ziyaret edebilir veya 0216 643 0 444 telefon numarasından ALJ Finans Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.

What’s New

Version 1.3

ALJet Mobil’i daha iyi bir uygulama haline getirmek için birkaç güncelleme gerçekleştirdik. ALJet Mobil’i beğenerek kullanıyorsanız yorum bırakmayı veya oy vermeyi unutmayın!

We have made some improvements to make ALJet Mobile experience even better. If you are enjoying ALJet Mobile, please consider leaving a review or rating!

Information

Seller
ALJ FINANSMAN A.S.
Size
30.4 MB
Category
Finance
Compatibility

Requires iOS 6.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© ALJ Finansman A.Ş.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like