iPhone Screenshots

Description

POZOR! Aplikace ALL-IMP je dočasně funkční pouze pro klienty schválené Českým olympijským výborem.

Lékařská komise Českého olympijského výboru ve spolupráci se společností CECG a.s. připravila aplikaci pro sportovce ALL-IMP, která umožní, aby sportovci mohli mít u sebe svá zdravotní data stále k dispozici.

Systém ALL-IMP využívá sdílení zdravotních informací pacientů mezi pacienty a zdravotnickými pracovníky. Zápis zdravotních záznamů všem registrovaným sportovcům bude probíhat pomocí www rozhraní, nebo přímo z lékařského SW – automaticky a on-line.

VYŠETŘENÍ

Celé zprávy z vyšetření můžeš mít po ruce během několika minut. Takto už nikdy neztratíš cenné informace o svém zdraví.

LABORATOŘE

Papírové laboratorní výsledky jsou pro tebe nesrozumitelné? Nyní uvidíš své výsledky v čitelné formě. Aplikace ti navíc řekne, zda jsou tvé hodnoty v normě nebo ne a co to znamená.

MĚŘENÍ

Pravidelně si můžeš měřit a vyhodnocovat svoji váhu, výšku, krevní tlak, srdeční tep či cholesterol i hladinu cukru v krvi.Nově si můžeš své základní tělesné údaje synchronizovat s Google Fit (pro zařízení s 1, 5 GB RAM a více)

LÉKAŘI V OKOLÍ

Potřebuješ vyhledat nejbližšího lékaře, nebo specialistu? Aplikace ALL-IMP obsahuje neustále aktualizovanou databázi lékařů. Navíc se můžeš rovnou objednat, nebo alespoň kontaktovat nalezeného lékaře.

EMERGENTNÍ DATASET

V případě nouze si tvé zdravotní údaje může otevřít lékař Záchranné služby ještě dřív, než k tobě dorazí. I minuta navíc dokáže zachránit život!

CESTOVNÍ OČKOVÁNÍ

Chystáš se na cesty do zahraničí a nevíš proti čemu je vhodné se očkovat? Aplikace ALL-IMP ti to poradí.

PORADNA

Trápí tě zdravotní potíže a nevíš přesně na jakou odbornost lékaře se obrátit? Poraď se bezplatně s elitními lékaři ve svém oboru.

ZAKÁZANÉ LÉKY

Jedním klikem se dostaneš do databáze zakázaných léků, vedené antidopingovým výborem ČR.Velmi dobře si však uvědomujeme, jaká rizika se skrývají za ukládáním elektronických zdravotních záznamů (EHR) na internetu. Bezpečnosti Vašich dat věnujeme maximální možnou péči a využíváme veškerých dostupných opatření. Nemusíte se tak bát, že by se k Vaší zdravotní dokumentaci dostaly cizí osoby či došlo k úniku dat. K Vašim datům v rámci systému ALL-IMP máte přístup primárně Vy. Vy si můžete nastavit s kým dalším chcete svá zdravotní data sdílet. Po Vašem souhlasu si mohou data Vaší zdravotní knížky zobrazit: důvěrní zdravotničtí pracovníci, ošetřující pracovníci a Záchranná služba.

What’s New

Version 1.1.5

optimalizace aplikace

Information

Seller
CECG a.s.
Size
52.5 MB
Category
Health & Fitness
Compatibility

Requires iOS 9.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© CECG a.s.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like