iPhone Screenshots

Description

All Saints Moda Kilisesi, 1878 yılında semtimizde yaşayan İngiliz ailelerinin ibadet ihtiyacını karşılamak için, dönemin padişahının izni ile Withall ailesi tarafından inşa ettirilmiş bir Anglikan kilisesidir. İngiliz kilisesi olarak da bilinmektedir.

Günümüzde ise kilisenin yerel önder ve cemaatini çoğunluğu Kadıköylü olan Protestan vatandaşlarımız oluşturmaktadır. Bu nedenle ibadet dili Türkçedir. Kilisenin bütün idari işleri, yönetimi All Saints Moda Kilisesi Derneği tarafından yürütülmektedir. Kilisenin Ruhani önderliği ise bir baş pastör ve pastörler (mana rehberleri) ve diyakonlarlardan( hizmet rehberleri) oluşan bir heyetçe (presbiterler) yerine getirilmektedir.

Uygulamamız sayesinde kullanıcılarımız günlük dualara, kitaplara, ilahilere ve birlikte yaptığımız etkinliklerin görüntülerine daha rahat ulaşabileceklerdir.

App Privacy

The developer, Kerem Suna, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You Might Also Like