Screenshots

Description

Allkaria.com, elektronikten yapı kimyasallarına, mutfak gereçlerinden beyaz eşyaya kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden milyonlarca ürünü, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir sanal pazar deneyimi sunuyor. Allkaria.com, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, tedarikçi ve bayiler tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

Allkaria.com yerel küçük ve büyük tüm esnafın günümüz şartlarında internete yenik düştüğü, rekabet gücünün azaldığı, hatta hiç kalmadığı piyasada onların satış imkanlarını arttırmak, son teknoloji pazarlama teknikleri ile buluşturmak fikri ile kuruldu. Bodrum bölgesi için özel tasarlanmış ve terzi işi bir şekilde Karyalı Pazarlama’nın altyapısı ve tecrübesini kullanacak olan yeni nesil e-ticaret platformu, hibrit bir model oluşturacak ve katılımcılarının ürünlerini özellikle Bodrum/Milas ve Yunan Adalarına pazarlayabilmelerinin önünü açacak.

Diğer e-ticaret sitelerinden farklı olarak allkaria.com yapılan dijital pazarlama çalışmaların yanında fiziksel olarak da hazır olan Karyalı Pazarlama’nın güçlü sevkiyat ağı ile Bodrum/Milas bölgesi için bir lojistik merkezi olarak görev almakta ve bünyesindeki satış pazarlama ekibi sayesinde platformumuzda yer alan tedarikçilerimiz için marka penetrasyonu ve faaliyet gösterdiğimiz bölgeler için sosyal sorumluluk projeleri ile öne çıkmaktadır.

Kullanılan son teknoloji ve içerdiği güçlü CRM altyapısı ile allkaria.com bünyesinde yer alan tedarikçiler için pazar analizi, ürün değerlendirmesi gibi her türlü geri bildirimi sizin için toplayıp, kendinize ait panelinizden izleyip uygun gördüğünüz şekilde pazarlama, fiyatlandırma ve tanıtım faaliyetlerine müdahale etmenize imkan sağlıyor.

What’s New

Version 1.7.6

Ufak değişiklikler

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, KARYALI PAZARLAMA INSAAT SANAYI NAKLIYE YATCILIK TURIZM TICARET LIMITED SIRKETI, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like