Screenshots

Description

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası 1991 Yılı sonunda kurulmuş 5174 sayılı kanuna uygun olarak faaliyet gösteren kamu kurumu niteliğinde tüzel kişiliğe sahip bir meslek kuruluşudur. ALTSO Kurulduğu günden bu yana yasalarla düzenlenen görevleri yanında, hizmetlerini üyelerinin memnuniyetini sağlayacak ve bu memnuniyeti sürekli arttıracak kalitede sunmayı, bölgemizin ve ülkemizin ticari ve ekonomik hayatına gelişmeyi sağlayıcı katkılarda bulunmayı faaliyetlerinin odak noktaları olarak benimsemiştir.

Bu gün 8000 e yakın faal üyesi, sahip olduğu altyapısı, uluslararası akretitasyon ve kalite belgesi, sunduğu hizmetler, gerçekleştirdiği projeler ile Alanya ve bölge nin en önemli sivil toplum örgütlerinden birisi haline gelmiştir.

Bu iPhone ve iPad uygulaması ile üyelerimiz ve ilgilileri Odamızın sunduğu hizmetler ve faaliyetlerden anında haberdar ederek daha aktif bir tempoda çalışma imkanı sağlanması amaçlanmıştır.

What’s New

Version 3.0

Uygulamaya anlık bildirim hizmeti özelliği eklendi, böylelikle artık önemli haber ve duyurulardan anında haberdar olabileceksiniz.
Arayüz tamamen yenilenerek ilave içerik ve özellikler eklendi.

Information

Seller
LEARTES BILGI ISLEM DIGITAL YAYINCILIK TANITIM HIZMET VE TURIZM TICARET LTD STI
Size
5.7 MB
Category
Business
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Leartes.NET
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like