Snímky obrazovky

Popis

Mezinárodní festival animovaných filmů Anifilm, konající se letos poprvé v Liberci je nejvýznamnější akcí svého druhu ve střední Evropě. Má za sebou 18letou historii, je jediným takto zaměřeným mezinárodním soutěžním festivalem v České republice. V loňském roce ho navštívilo více než 30 000 diváků a bylo uvedeno přes 500 filmů. Díky struktuře soutěže festivalu a její dlouhodobě vysoké úrovni je Anifilm odborníky řazen mezi nejprestižnější světové festivaly.

Filmový doprovodný program
Vedle soutěže, která do Liberce přináší nejmodernější impulzy ze světa animace, festival každoročně připravuje bohatý doprovodný filmový program. Připravuje speciální témata, retrospektivy, inovativní pohledy na archivní dědictví s důrazem na českou animaci.

Profesionální program – přednášky, prezentace, workshopy
Důležitou a nemalou součástí festivalu je odborný program. Každoročně nabízí odborné příspěvky historiků, teoretiků a praktiků animovaného filmu navázané na témata festivalu či na aktuální trendy v animaci. Vedle přednášek a prezentací, je tu také zavedené mezinárodní fórum (CEE Animation Forum – letos proběhne online), na kterém se dopracovávají a vyhodnocují filmové projekty. Zabýváme se rovněž propojením a uplatněním zájemců v dané oblasti formou trhu práce (Animarket – letos v omezeném rozsahu, zaměřený na vzdělávací subjekty).

Doprovodný program
Výstavy jsou vedle nejrůznějších instalací stabilní součástí Anifilmu.
Game a VR zóna je prostor pro prezentaci a hraní soutěžních her, projektů virtuální reality, včetně VR filmů, pro širokou veřejnost.
Koncerty, na kterých se představují neokoukané domácí kapely. Hudební vystoupení s projekcemi i bez.

Program pro nejmenší (je zdarma)
Animo je našimi kurátory připravený filmový program pro ty nejmenší a dospívající. Prezentace nové i osvědčené české i zahraniční animované tvorby.
Dílny animace jsou oblíbené školičky – workshopy, kdy si můžete pod vedením zkušených lektorů vyzkoušet vytvářet film nejrůznějšími animačními technikami.
Divadla po pět dopolední se ti nejmenší mohou těšit na divadelní představení v Lidových sadech.

Novinky

Verze 1.2020.1.5686

ANIFILM 2020, Mezinárodní festival animovaných filmů, Liberec, 6. – 11. října - Nová aktualizace s drobnými úpravami informací v obchodě

Ochrana soukromí v aplikaci

Vývojář Skeleton Software nesdělil společnosti Apple podrobnosti o svých opatřeních na ochranu soukromí a o nakládání s daty. Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů poskytnutých vývojářem.

Podrobnosti nebyly poskytnuty

K doplnění podrobných informací o ochraně soukromí bude vývojář vyzván při zveřejnění příští aktualizace pro tuto aplikaci.

Podporuje

  • Rodinné sdílení

    Se zapnutým Rodinným sdílením bude moci tuto aplikaci používat až šest členů rodiny.

Také by se vám mohlo líbit