Aoç Satış Mağazas‪ı‬ 4+

Nebil Yazilim Danismanlik Egitim Hizmetleri Ltd Sti

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Atatürk Orman Çiftliği; Atatürk'ün vasiyeti olan “hilesiz ve nefis gıda maddeleri temin eylemek” misyonu ile ürettiği sağlıklı ve doğal ürünleri tüketici ile buluşturmaktadır.

1991 yılından beri faaliyette olan Atatürk Orman Çiftliği Satış Mağaza’mızda misyonumuz siz tüketicileri; hijyenik, sağlıklı ve doğal ürünlerle buluşturmaktır. Atatürk Orman Çiftliği ürünlerini baş bayii sıfatıyla, fabrika satış fiyatları ile sattığımız mağazamızda aynı zamanda Vakıflar, Fiskobirlik, Tariş, Mersin Alata Bahçe Kültürleri gibi kuruluşların ürünleri de satılmaktadır. İlaveten çeşitli yörelerden size özel getirttiğimiz bal, peynir, kuruyemiş gibi ürünlerle yerel üreticileri de desteklemekteyiz.

AOÇ Satış Mağazasında satılan ürünlerimizi aynı zamanda internet sitemiz aracılığı ile tüm Türkiye'ye ulaştırma misyonunu üstlenmiş durumdayız.

Her sabah 07:00 ile gece 03:00 saatleri arasında hizmet veren AOÇ Satış Mağazamız yenilenen web sitesiyle size çok daha yakın.

Afiyetle tüketmenizi dileriz…

What’s New

Version 1.2

Atatürk Orman Çiftliği; Atatürk'ün vasiyeti olan “hilesiz ve nefis gıda maddeleri temin eylemek” misyonu ile ürettiği sağlıklı ürünleri tüketici ile buluşturmaktadır.

App Privacy

The developer, Nebil Yazilim Danismanlik Egitim Hizmetleri Ltd Sti, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping