iPhone Ekran Görüntüleri

Açıklama

Appvice hayatınızı tamamen değiştirecektir! Appvice, kullanıcıların lisanslı bir psikolojik terapist, diyetisyen veya profesyonel koçlar ile her yerde ve anında görüşmelerini sağlayan bir danışmanlık platformudur.
Profesyonel bir danışmandan destek ve rehberlik hayatınızda büyük değişiklikler yaratabilir. Appvice Psikoloji, Diyet & Sağlık , Anne ve Çocuk, İlişki, Kariyer ve Kişisel Gelişim, Spor, Eğitim ve Astroloji konularında desteğe rahat, gizli ve uygun fiyat ile erişebilmeniz için daima yanınızdadır.

*** NASIL ÇALIŞIR? ***
Appvice üyesi olarak, size özel danışmanınızla görüşebileceğiniz özel ve güvenli sohbet odasına erişebileceksiniz. İstediğiniz yerde, nerede olursanız olun 7/24 danışmanınızla iletişim kurabilirsiniz. Size özel danışmanınızla, kendiniz hakkında, hayatınızdaki olayları yazacak, sorular soracak ve sizin için önemli olan konuları konuşacaksınız. Birlikte hayatınızda olumlu bir değişiklik yapmak ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için uzun soluklu ve kalıcı iletişimi inşaa edeceksiniz. Appvice danışmanınız, sizinle olan iletişimini temel alarak (genellikle günde 1-2 defa) tarafınızla temasa geçecektir.

*** FİYATI NE KADAR? ***
Birçok kişi son derece pahalı olabildiğinden profesyonel yardım almaktan kaçınır. Appvice ile danışmanlık almayı herkes için kolay ve erişilebilir hale getirmek istiyoruz.

Appvice üyeleri, lisanslı bir terapiste, uzman diyetisyene veya profesyonel koça randevu almadan, seyahat halindeyken veya işten izin almalarına gerek olmaksızın sınırsız erişime sahip olabilirler. Ücretlendirme planlarımız, geleneksel ofis içi terapi randevularından (genellikle yalnızca 50 dakika uzunluğunda ve ayda iki kere) ortalama % 70 daha düşüktür.

Aylık abonelikler, üyelik süresi sona ermeden önce otomatik olarak yenilecektir. Her danışman için üyelikler, satın alımdan sonra kullanıcı tarafından profil ayarlarından yönetilebilir.

*** DANIŞMANLARIMIZ KİMDİR? ***
Appvice'da yüzlerce yıllık kombine tecrübeye sahip onlarca danışman var. Bunlar, lisanslı, eğitimli, deneyimli ve akredite edilmiş psikologlar (PhD / PsyD), uzman diyetisyenler (RD), lisanslı profesyonel danışmanlar (LPC) veya benzeri deneyime sahip profesyonellerdir. Her birinin kendi alanında Lisans Diploması bulunmaktadır. Gerekli eğitimi, sınavları, pratik uygulamayı başarıyla tamamladıktan sonra niteliklendirilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

Kaydolduktan sonra, hedeflerinize, tercihlerinize ve ilgilendiğiniz konulara uygun herhangi bir danışmanı seçebilirsiniz. Farklı danışmanların farklı uzmanlığı ve yaklaşımları vardır, bu nedenle sizin için en iyi sonuca ulaşabilecek doğru kişiyi bulmak önemlidir.

CHAT BAZLI DANIŞMANLIK ETKİLİ Mİ?
Araştırmalar, online danışmanlığın bazen yüz yüze danışmanlıktan daha etkili olduğunu ortaya koyuyor; çünkü kısa mesajlar daha acil destek ve daha yüksek ve etkin iletişime izin veriyor.

APPVICE GÜVENLİ MİDİR?
Appvice'te gizlilik ve emniyet her zaman birinci önceliğimizdir, bu nedenle endişelenmenize gerek yoktur. Kullanıcı verilerinin güvenli ve gizli tutulmasını sağlıyoruz. Gizlilik modunda da danışmanlık alabilirsiniz, böylece kişisel verileriniz danışmanlar tarafından görülemeyecektir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Uygulamayı iyileştirmeye yardımcı olması için kullanıcılarla bağlantı kurmaktan ve geri bildirim almaktan mutluluk duymaktayız.

• E-posta - info@getappvice.com
• Web sitesi - www.getAppvice.com/tr
• Instagram - https://www.instagram.com/appvice_turkiye/
• Facebook - https://www.facebook.com/AppviceOnlineDanismanlik/

DAHA İYİ VE DAHA SAĞLIKLI BİR HAYATI HAKEDİYORSUNUZ.
BUNU GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN HER ZAMAN YANINIZDAYIZ.

Yenilikler

Sürüm 1.5.0

Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri

Oylar ve Yorumlar

3.0/5
2 Oy

2 Oy

Bilgi

Satıcı
OLA YAZILIM ORGANIZASYON DANISMANLIK ELEKTRONIK HIZMETLERI VE TICARET LIMITED SIRKETI
Boyut
96.7 MB
Uyumluluk

iOS 10.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.

Diller

Türkçe, Almanca, İngilizce

Yaş Sınırı
4+
Telif Hakkı
Fiyat
Ücretsiz

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Diğer Beğenebilecekleriniz