Zrzuty ekranu

Opis

Czy Twoja apteczka pęka w szwach i nie pamiętasz co w niej masz? Aplikacja Apteczka Domowa pomoże w zarządzaniu Twoimi lekami. Zapiszesz w niej terminy ważności oraz zalecenia dotyczące dawkowania, a aplikacja na bieżąco przypomni Ci o podaniach z kalendarza twojego telefonu.
Z Apteczką Domową oszczędzisz także pieniądze. W jaki sposób? Aplikacja podpowie Ci jakie leki już posiadasz, dzięki temu kupisz tylko te, których naprawdę potrzebujesz. Przy okazji oszczędzisz również czas na niepotrzebne wizyty w aptece. Nie musisz też już więcej szukać ulotki oraz informacji o leku w intrenecie. Zyskasz do nich dostęp dzięki integracji Apteczki Domowej z rejestrem produktów leczniczych aktualizowanym na bieżąco przez jednostki Ministerstwa Zdrowia. Co ważne, z Apteczką Domową zyskujesz gwarancję poufności danych. Informacje o tym jakie leki kupujesz i zażywasz zapisywane są tylko w Twoim telefonie.

Podstawowe funkcjonalności:
Dodawanie nowych leków - rób zdjęcia, skanuj kody kreskowe, dodawaj informacje.
Przegląd listy leków - wyszukuj po nazwie, terminie ważności, postaci farmaceutycznej lub nazwie producenta.
Aktualizacja danych o leku - edytuj ilość opakowań w apteczce, usuwaj przeterminowane pozycje, przeglądaj opisy i ulotki.
Kontrola terminów ważności - ustalaj zasady informowania o upływie terminu ważności, aktualizuj listy leków.
Katalog leków - odszukuj opisy leków w katalogu środków farmaceutycznych udostępnianym przez Ministerstwo Zdrowia, pobieraj ulotki z opisami.
Przypomnienia o zażyciu leku - dodawaj do kalendarza przypomnienia o zażyciu leków, zarządzaj wpisanymi wcześniej podaniami.

Jak stworzyć swoją Domową Apteczkę?
1. Pobierz aplikację
2. Zrób zdjęcie leku aby dodać go do apteczki
3. Zeskanuj kod QR z opakowania leku (nie wpisuj danych ręcznie tylko korzystaj z gotowego katalogu środków farmaceutycznych).
4. Wpisz datę ważności z opakowania
5. Określ liczbę opakowań, jakie posiadasz
6. Zapisz dane i korzystaj z automatycznych przypomnień oraz powiadomień.


Apteczka Domowa należy do rodziny produktów Asseco Mobile Patient Apps (AMPA), która została stworzona z myślą o wsparciu pacjentów w procesie leczenia. AMPA to zarówno samodzielne aplikacje, jak i takie, które obsługują współpracę z rozwiązaniami Asseco, działającymi w placówkach opieki medycznej na terenie całego kraju. Wspólną cechą rozwiązań tworzonych na platformie AMPA jest bezpieczeństwo oraz ograniczenie ilości informacji przechowywanych poza telefonem pacjenta.
Już wkrótce Asseco udostępni aplikację Informacje Medyczne, która pozwoli na sprawne zarządzanie osobistą dokumentacją medyczną oraz jej bezpieczne pobieranie po zakończonych wizytach u lekarza, czy pobycie w szpitalu. Aplikacja umożliwi także udostępnienie wybranych dokumentów wskazanym przez Ciebie jednostkom medycznym.

Co nowego

Wersja 1.4.0

Umożliwienie sprawdzania dostępności leku na portalu KtoMaLek.pl

Informacje

Sprzedawca
Asseco Poland S.A.
Wielkość
38.1 MB
Kategoria
Medycyna
Zgodność

Wymaga systemu iOS 11.0 lub nowszego. Zgodność z urządzeniami: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Języki

Polski

Wiek
17+
Częste/intensywne informacje o medycynie/leczeniu
Prawa autorskie
Cena
Gratis

Obsługuje

  • Chmura rodzinna

    Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny.

Więcej od tego dewelopera

Podobna muzyka