Screenshots

Description

Hizmet arama motoru olan Ara; temizlik, tadilat, nakliyat, boya veya oto servis gibi binlerce farklı kategoride, uygun fiyata ve güvenilir hizmet veren ustalar ile hizmet almak isteyen müşterileri buluşturmaktadır.

Hizmet almak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ara uygulamasını indir, birkaç adımdan oluşan hizmet talep formunu doldur ve bize gönder. İşte bu kadar kolay! Hizmet veren ailemizde bulunan güvenilir hizmet verenler, talebine teklif vererek sana ulaşacaklar.

Temizlikçi, elektrik ustası, tesisatçı, nakliye firması, güzellik uzmanı ya da özel ders hocası; aradığın güvenilir uzmanlar, Ara’da seni bekliyor.

Ara uygulamasını indirip, birkaç dakikanı ayırarak oluşturduğun hizmet talebine gelecek birden fazla teklif değerlendirerek, en doğru seçimi yapabilirsin. Teklif veren ustaların özgeçmişlerini ve gerçek müşteri yorumlarını inceleyebilir, işinin ehli uzmanı kolayca bulabilirsin.

ARADIĞIN İŞ CEBİNE GELDİ
Alanında uzman meslek sahibisin ancak müşteri bulamıyor musun? Ara.com.tr hizmet veren ailesine katıl, kazancını katla.
Ara uygulamasını indir, hizmet veren üyeliği oluştur, hizmet bölgeni seç ve yaptığın işi tanıtan kısa bir açıklama yaz. Hepsi bu kadar!

REKLAM MASRAFI YAPMA, KAZANMAYA BAŞLA
Müşteri bulmak için reklam masrafına girmene, yorulmana gerek yok. Ara uygulamasını indirip, ÜCRETSİZ bir şekilde hizmet veren üyeliği oluşturduktan sonra iş fırsatları gelmeye başlayacak. Mevcut iş fırsatlarına teklif vererek kazanmaya başlayabilirsin.

Hizmet için Ara
www.ara.com.tr

What’s New

Version 1.0.13

Rastgele açılan boş tarayıcı sayfası hatası giderildi.

App Privacy

The developer, ARA Teknoloji Limited Sirketi, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info
  • Identifiers

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You Might Also Like