Zrzuty ekranu

Opis

Sprawdź aktualny rozkład jazdy na przystanku bez wpisywania jego nazwy i kierunku podróży.
Nie masz ochoty za każdym razem, kiedy podróżujesz komunikacją miejską skanować wzrokiem rozkładu umieszczonego na przystanku? ARbus w 3 sekundy wyświetli Ci najświeższy rozkład jazdy UWZGLĘDNIAJĄCY OPÓŹNIENIA autobusów/tramwajów/trolejbusów. W naszej aplikacji dane o położeniu tych pojazdów i czasie przyjazdu na poszczególne przystanki pobierane są w czasie rzeczywistym z serwisu Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku (ZTM).
Użyteczne elektroniczne tablice z rozkładami jazdy umiejscowione są niestety jedynie na wybranych, większych i bardziej uczęszczanych przystankach autobusowych, tramwajowych czy trolejbusowych.
Nasza aplikacja ARbus po uruchomieniu jest natychmiast gotowa do wyświetlenia najbliższych przejazdów. Tablica wyświetla się w aplikacji w urządzeniu mobilnym dzięki zastosowaniu technologii rzeczywistości rozszerzonej (augmented reality - AR). Polega to na tym, że na obraz z kamery nakładana jest trójwymiarowa tablica z najbardziej aktualnym rozkładem przyjazdów. Wyglądem przypomina te obecne na dużych trójmiejskich przystankach, więc jest bardzo intuicyjna i czytelna.
Z naszą aplikacją wyświetlisz tablicę na każdym przystanku autobusowym w trójmieście!
Prócz modułu AR – wyświetlającego trójwymiarową tablicę możesz wyszukać przystanek nie będąc na nim, dodać go do ulubionych i sprawdzić najbliższe przejazdy uwzględniające ewentualne opóźnienia również w czasie rzeczywistym.

Z uwagi na fakt, że aplikacja ARbus bazuje na otwartym serwisie ZTM, mogą wystąpić niezależne od nas problemy z pobieraniem danych.

Co nowego

Wersja 1.1

Możliwość wyświetlania tablicy bez widocznego znaku przystanku oraz optymalizacja działania aplikacji.

Informacje

Sprzedawca
ACTUM LAB SP Z O O
Wielkość
130.6 MB
Kategoria
Podróże
Zgodność

Wymaga systemu iOS 10.0 lub nowszego. Zgodność z urządzeniami: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Języki

Angielski

Wiek
4+
Prawa autorskie
Cena
Gratis

Obsługuje

  • Chmura rodzinna

    Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny.

Więcej od tego dewelopera

Podobna muzyka