Arda'nın Mutfağ‪ı‬ 4+

Arda Turkmen

Designed for iPhone

    • 4.2 • 18 Ratings
    • Free

iPhone Screenshots

Description

Herkese Merhaba,

Birbirinden lezzetli tariflerimi bulacağın yeni app’ime hoşgeldin.

Bugüne kadar yaptığım binlerce tarif içinden, senin en çok ilgini çekeceğini düşündüğüm tariflerimi burada bulabilirsin. Her tarif, seninle paylaşana kadar, lezzetinden ve kıvamından emin olmak için birçok kez denendi. Yani hiç korkmadan mutfağa girebilir ve pişirmeye başlayabilirsin.

Bu app’te sadece daha önceki tariflerimi mi bulacaksın tabi ki hayır. Burada olmanın bir farkı olmalı değil mi? Sadece burası için hazırladığım yepyeni tarifler de senin gibi üye olan dostların hizmetinde.

Malzeme listesindeki ölçüler özellikle kaşık, bardak ölçüsüyle verildi. Gram ölçü varsa bil ki o gramajlar önemli ve uymalısın.

Burası sadece tarifleri alıp yapabileceğin bir yer olmak dışında, kendi listelerini oluşturabileceğin, beğeni ve yorumlarınla bize de yön verebileceğin bir ortam.

Yaptığın tariflerin fotoğraflarını da paylaşmanı bekliyorum. Rakipler ortaya çıksın.

Unutma sensin mutfağının şefi!

What’s New

Version 1.0.6

- Bildirimler eklendi,
- Kullanıcı giriş problemleri giderildi

Ratings and Reviews

4.2 out of 5
18 Ratings

18 Ratings

Oyunvuuuu ,

App çalışmıyor

Çok sık hata veriyor. Ne favorilere eklediğim tariflere ne kategori altındakilere ulaşamıyorum. Arada bir güncelleme geldiğinde belki çalışıyor ama sonra yine bozuluyor. Dikkate alınıp bir çözüm bulunmalı. Şu an telefonumda sadece boş yere yer kaplıyor.

0928 Tracking ,

App çalışmıyor

Arda,
Sevgili Şefim,
App yüklenebiliyor. Ama kayıt yapılamıyor. Çalışmıyor… Alakanı rica ediyoruz. Web yerine, App’den seni izlemekten daha kolay olacak :)

App Privacy

The developer, Arda Turkmen, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

You Might Also Like

Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink