Screenshots

Description

Armi e Tiro-Türkiye, Türk silah sanayiinin uluslararası alandaki başarısını ve hızlı büyümesini dikkate alarak, milyonlarca silah tutkunu için tabanca ve tüfeğe ilişkin bilgileri, haberleri derleyip toparlayan, dünyadaki en yeni silahları tanıtıp konunun uzmanlarından görüş ve öneriler aktaran, İtalya’nın dünyaca ünlü silah dergisi.

Türk silah sanayiini merkeze alan yayın politikasıyla Armi e Tiro, Türkiye’de üretilen ve satılan tabanca, tüfek ve aksesuarlarına ilişkin gelişmeleri okurlarına aktarırken, İtalya’da kurulu bulunan özel test laboratuvarlarında bu silahları uluslararası kriterlerde test edip sonuçlarını okurlarıyla paylaşıyor. Ve daha önemlisi, eşdeğer silahları birbirleriyle test edip güçlü ve zayıf yönlerini ortaya koyarak, silahseverlerin sağlıklı seçim yapmasına olanak sağlıyor.

Silahların yanı sıra silah sanayii içinde önemli yer tutan dünya markalarının tanıtımlarına da yer verilen dergide yerli şirketlerin başarı hikayeleri de önemli yer tutuyor.

Armi e Tiro, okurlarına aksesuarlar konusunda da yol gösterecek önerilerde bulunuyor. Dünyadaki yeni ürünleri tanıtıp, gelişmeleri aktarırken konunun uzmanlarına ürünleri test ettirip sunuçlarını yayınlıyor.

Armi e Tiro, silahlar hakkında detaylı bilgi edinmek, uzmanların görüşlerinden yararlanmak ve tabanca ve tüfek konusunda uzmanlaşmak isteyenler için vazgeçilmez bir dergi.

Armi e Tiro... Hobiden daha fazlası!

------------------------------------------

Turkish iTunes/Pocketmags Terms and Conditions
Ödeme yapılarak indirilmiş aplikasyonlara okuyucunun seçtiği bir sayı dahildir. Aplikasyonla gelecek ve geçmiş tarihli daha fazla sayı satın alınabilir.
Aplikasyonda abonelikler de mümkün. Her abonelik, sıradaki yayınlanacak sayıyla başlar. Mümkün olan abonelikler:

6 geçmiş sayı paketi: £2.99/ US$5.99 / €4.99

6 aylık: £8.49/ US$10.99 / €10.99 (6 issues)
12 aylık: £16.49/ US$21.99/ €21.99 (12 issues)

Abonelik, süresi bitmeden 24 saat önceye kadar iptal edilmezse yenilenecektir. Mevcut abonelik süresinin bitmini takip eden 24 saat içinde, daha once abone olduğunuz sure ve mevcut fiyat şartlarıyla yeni abonelik bedeliniz tahsil edilecektir.
Hesap Ayarlarınıza girerek aboneliklerinizin otomatik yenileme özelliğini kaldırabilirsiniz; ancak mevcut aboneliğinizi aktif olduğu süre zarfında iptal edemezsiniz.
Satın aldığınızı onayladığınız taktirde ödeme iTunes hesabınız üzerinden alınacak ve sunulmuş olsa dahi kullanılmayan bedava deneme süresi hakları, o yayın için abonelik satın alındığında kaybedilecektir.

Aplikasyon aracılığıyla tek tak sayılar satın almak da mümkündür. Satın alınan kredilerin kullanılması için sayının fiyatına tıklayıp “kredi kullan”I seçmeniz yeterlidir. Bu özellik, eski sayıları düşük fiyata satın alabilmenizi sağlar.

Kullanıcılar aplikasyon dahilinde bir pocketmags hesabına üye olabilir veya giriş yapabilirler. Bu, cihazlarını kaybermeleri durumunda gzllüklerini koruyacak ve satın aldıkları abonelikleri farklı platformlarda izleyebilmelerini sağlayacaktır. Mevcut pocketmags kullanıcıları satın aldıkları abonelikleri, hesaplarına girerek izleyebilirler.

Aplikasyonu ilk olarak bir kablosuz ağa bağlıyken yüklemenizi öneriyoruz; böylece tüm veriler indirilebilecektir. Aplikasyonunuz ilk yüklemenin veya bir güncellemenin ardından düzgün çalışmazsa lütfen silin ve App Store’dan yeniden yükleyin.

Aplikasyon içinden ve pocketmags’den yardım ve sık sorulan sorulara ulaşabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: help@pocketmags.com

--------------------

Gizlilik sözleşmemize buradan ulaşabilirsiniz:
http://www.pocketmags.com/privacy.aspx

Kullanım şartları ve koşullarımıza buradan ulaşabilirsiniz:
http://www.pocketmags.com/terms.aspx

Destek için e-mail adresi: support@pocketmags.com
Destek: http://www.pocketmags.com/information/default.aspx
Gizlilik Politikası: http://www.pocketmags.com/privacy.aspx

What’s New

Version 6.0.0

This app has been updated by Apple to use the latest Apple signing certificate.

Improved reading experience
iPhone X support
Bug fixes and other improvements

**We always love to hear your feedback. If you have any comments or queries please contact us at help@pocketmags.com**

App Privacy

The developer, MagazineCloner.com Limited, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like