ASD Ambalaj Kongresi 4+

EDS BILISIM

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

ASD Ambalaj Kongresi 2019 Uluslararası Ambalaj Sanayi Kongresi 21 – 22 Kasım Perşembe – Cuma tarihlerinde Swissotel the Bosphorus Istanbul’da Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) tarafından organize edilecektir.

“Sürdürülebilir Ambalaj ve Döngüsel Ekonomi” temalı kongrede, sürekli gelişme içerisinde olan Ambalaj Sektöründeki yenilikler yer alacaktır. Tüm sanayiler için ortak alan olan Ambalaj Sektörünün ve ilgili endüstrilerin gelişmesine katkı sağlayacak olan kongremize herkesi bekliyoruz.

“Sürdürülebilir Ambalaj ve Döngüsel Ekonomi” temalı ASD Ambalaj Kongresi 2019, Ambalaj Sanayi ve Sektörü destekleyen üretim dallarındaki tüm kurumları, ihracatçıları, sanayicileri & üreticileri, tedarikçileri, markaları, tasarımcıları, perakendecileri, akademisyenleri, öğrencileri & araştırmacıları ve diğer sivil toplum kuruluşlarını bir araya getirecektir.

Bu uygulama ile

- Kongre Programını görebilirsiniz.

- Konuşmacıların özgeçmiş ve sunum özetlerine görebilirsiniz.

- Sponsorları görebilirsiniz.

- Kongre kurullarını görebilirsiniz.

What’s New

Version 3.5

Bug çözümü

App Privacy

The developer, EDS BILISIM, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

Education
Education
Education
Business
Utilities
Education

You Might Also Like

Business
Business
Business
Business
Business
Business