iPhone Screenshots

Description

S aplikáciou Assure Klient budete mať vždy svoje poistné a úverové zmluvy pod kontrolou. Jej používanie je skutočne jednoduché. Jediné, čo potrebujete, je jednorázovo sa prihlásiť prostredníctvom Vášho rodného čísla alebo IČO a emailu, ktorý ste u nás zadali pri uzatváraní zmluvy.

Potrebujete si zobraziť svoje súkromné zmluvy a zmluvy vašej firmy? Žiadny problém! V aplikácii Assure Klient máte možnosť prihlásiť sa prostredníctvom viacerých účtov a prepínať medzi nimi.

Čo všetko vám aplikácia Assure Klient umožňuje?

• Prehľad vašich zmlúv: v prehľadom zozname nájdete všetky potrebné informácie k poistným a úverovým zmluvám, ktoré ste u nás uzavreli.
• Prehľad nedoplatkov: v aplikácii nájdete zoznam nedoplatkov za poistenia v prípade, ak zabudnete alebo nestihnete uhradiť nejakú z vašich platieb.
• Platobný kalendár: vaše nadchádzajúce platby budete mať vždy pod kontrolou vďaka platobnému kalendáru, kde si v mesačných prehľadoch budete môcť zobraziť všetky nadchádzajúce platby za poistenia.
• Notifikácie: koncom každého mesiaca vás aplikácia upozorní na nadchádzajúce platby v nasledujúcom kalendárnom mesiaci. Ak nejaká z platieb nedorazí včas, tak Vás na to aplikácia opäť upozorní prostredníctvom notifikácie. Zároveň budete mať vo vašich zmluvách ešte väčší prehľad vďaka notifikáciám o výročných dňoch.
• Kontakt na obchodníka: kontaktovať vášho obchodníka prostredníctvom telefónneho čísla alebo emailu budete môcť priamo z aplikácie.

V prípade, že máte v súvislosti s aplikáciou akékoľvek otázky, nápady alebo sa potrebujete poradiť pri riešení akéhokoľvek problému, tak nás neváhajte kontaktovať emailom na makler@assure.sk alebo telefonicky na +421 2 6820 3520.

What’s New

Version 1.0.3

Oprava menších chýb.

App Privacy

The developer, Assure s.r.o., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like