Asya Sanal Market 4+

Yusuf Komar

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Asya Market
2002 yılında Trabzon'un Akçaabat ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır. Kuruluşundan bu yana 10 şube ile Akçaabat halkına hizmet vermeye devam etmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlü personeli ve her gün yenilenen taze meyve ve sebzeleri size sunan manav reyonu ile hizmetinizdedir.

Misyonumuz
Müşteri odaklı yaklaşımımız ve uygun fiyat politikamız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak, bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Vizyonumuz
Vazgeçilmez ilkemiz olan samimiyet ve güvenirliğimizi muhafaza ederek, müşterilerimize en iyi ürün ve güler yüzlü hizmeti sunmak.

Değerlerimiz
Önce Müşterilerimiz; Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken samimi, proaktif ve yenilikçi bir tutum sergileriz. en kaliteli hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleriz. İnsan Kaynağımız; Sektörümüze yön verirken en önemli değerimizin çalışanlarımız olduğunun farkındayız. Çalışanlarımızın motivasyonu için gerekli desteği sağlamaktayız ve sahip olduğumuz ekip ruhu ile ortak amaca doğru hareket etmekteyiz. Sosyal Sorumluluklarımız; Sosyal sorumluluğumuzun bilincinde toplumsal kaliteyi artırmak için eğitim, spor ve sanata destek vermekteyiz. Çevreye Olan Saygımız; Gelecek nesillere olan sorumluluğumuzun bilincinde hareket ederek temiz ve yaşanılabilir bir çevre bırakma çabasındayız.

Amaçlarımız
Müşteri odaklı yapımız ile sektörümüzde öncü olmak ve istikrarlı büyümeyi sağlamak. Müşterilerimize söz verdiğimiz gibi en iyi ürünü ve güler yüzlü hizmeti sunmak.

What’s New

Version 1.2

*Revize çalışmaları yapılmıştır.

App Privacy

The developer, Yusuf Komar, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping