Ekran Görüntüleri

Açıklama

Auto Color Splash saniyeler içinde hızlı ve otomatik olarak vurgusu yüksek fotoğraflar oluşturmanızı sağlar. Bunu otomatik olarak seçtiği ön plan bölgesini renkli tutup, arka plan bölgesini, siyah ve beyaza dönüştürerek yapar ve fotoğrafa dramatik bir görünüm verir.

Yapmanız gereken sadece renkli tutmak istediğiniz üzerine bir dikdörtgen çizmek ve sihrin gerçekleşmesini beklemek Sonuçtan memnun değilseniz, her zaman ekleme ve çıkarma tuşlarını kullanarak sonucu iyileştirebilirsiniz.

Özellikler:
- iPhone fotoğraf kütüphanesinden veya kameradan fotoğraf seçimi.
- Facebook, Instagram, Twitter, WhatsApp, iMessage veya e-posta ile düzenlenmiş görüntüleri paylaşabilme, fotoğraf kütüphanesine kaydedebilme.
- Yanlış dokunuşlar için geri alma özelliği.
- Görüntü üzerinde kolay çalışmayı sağlayacak yakınlaştırma modu.
- Farklı yakınlaştırma düzeyleri için farklı fırça boyutları.
- Ters renk sıçratma maskesi.
- Farklı fotoğraf kalitesi seçenekleri.

Yenilikler

Sürüm 2.4.0

Artık fotoğraflardaki logoyu kaldırmak için para ödemenize gerek yok! Logosuz her fotoğraf için sadece bir reklam videosu izlemeniz yeterli!

Oylar ve Yorumlar

4.7/5
72 Oy

72 Oy

Warner Tres Cunningham ,

Perfect!

I use Photoshop on my computer all the time but have been dying to have something to be able to edit photos on my phone for a long time. This app works great! It makes masking and cleaning up photos on my phone, super easy. Great job!😎🙏

Trip430 ,

Interesting

This app made me start editing pictures like crazy. I rarely use to take pictures now I'm always taking them just to use this app.

Drakemeetslara ,

Unbelievable

I always used photoshop for this black and white trick but this app brings that trick to my mobile. Awesome stuff really. I hope there was a way to remove the ads.

Uygulama Gizliliği

Halil Ibrahim Kayim adlı geliştirici, gizlilik politikasını ve verileri işleme ayrıntılarını Apple’a vermemiştir. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Bilgi Verilmedi

Bir sonraki uygulama güncellemesini teslim ederken geliştiricinin gizlilikle ilgili bilgi vermesi gerekir.

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Diğer Beğenebilecekleriniz