AutoClub 365 - знижки на АЗ‪С‬ 4+

Valerii Monastyrskyi

Designed for iPhone

  • 4.9 • 9 Ratings
  • Free

iPhone Screenshots

Description

Auto Club 365 - це перше універсальне додаток для комплексної підтримки автовласників.

Стильний дизайн і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дають можливість з легкістю використовувати всі його можливості. Чому наш додаток є універсальним?

Тому що в ньому зібрані найуспішніші фішки популярних автопріложеній, починаючи від знижок на паливо і закінчуючи незамінним функціоналом для водія і автодилера на кожен день!

Давайте познайомимося ближче.

Auto Club 365 - це справжній чарівник у світі автобізнесу. Ви безкоштовно отримуєте корисну і приємну звичку регулярно економити гроші. Наш додаток дарує вам реальні знижки на топових АЗС України і надає високі клубони (клубні бонуси) на автопослуги наших партнерів. За допомогою програми, ви зможете контролювати і планувати свій бюджет, маючи постійний доступ до історії своїх покупок і кількості зекономлених коштів. Користуючись додатком Auto Club 365, вам доступні не тільки знижки на паливо (талони зі знижками), знижки на послуги (автобізнес, ресторани, салони краси та ін.), Ви також отримуєте наступні корисні послуги, такі як: сканер номера (інформація про автомобіль ), онлайн страхування (можливість застрахувати своє ТС онлайн), юрист онлайн (онлайн допомога фахівця при ДТП), GPS маячок (визначення місцезнаходження ТЗ), послуга SOS (допомога в дорозі) і онлайн карти (найкоротший шлях до обраної вами компанії або АЗС) . Auto Club 365 - це вірний друг, досвідчений бухгалтер і незамінний помічник для кожного водія!

За допомогою програми, ви зможете контролювати і планувати свій бюджет, маючи постійний доступ до історії своїх покупок і кількості зекономлених коштів. Користуючись додатком Auto Club 365, вам доступні не тільки знижки на паливо (талони зі знижками), знижки на послуги (автобізнес, ресторани, салони краси та ін.), Ви також отримуєте наступні корисні послуги, такі як: сканер номера (інформація про автомобіль ), юрист онлайн (онлайн допомога фахівця при ДТП), GPS маячок (визначення місцезнаходження ТЗ), послуга SOS (допомога в дорозі) і онлайн карти (найкоротший шлях до обраної вами компанії або АЗС).

What’s New

Version 4.2.7

- дрібні виправлення та покращення

Ratings and Reviews

4.9 out of 5
9 Ratings

9 Ratings

Tune4ка ,

Club 365

Ребят пожалуйста исправьте ошибку , приложение на айфон 5с выбивает (( спасибо )

NataKievcity ,

Natali

Классное приложение! Все очень просто и удобно

App Privacy

The developer, Valerii Monastyrskyi, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

 • Usage Data

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

 • Contact Info
 • Usage Data

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

 • Location
 • Contact Info
 • User Content
 • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Finance
Business
Business
Business
Business
Business