iPhone Screenshots

Description

Првата апликација за купување авио карти во Македонија! Инсталирај ја бесплатно и заштеди пари и време!

Имај ги најевтините авионски карти со тебе секогаш. Преку најголемиот портал за онлајн резервации на авио карти во Македонија aviokarti.mk, спореди ги цените на преку 500 нискобуџетни и класични авиокомпании и резервирај по гарантирано најниски цени со неколку кликови.

За помош и прашања, јави се на 02 6111 999 или испрати порака на info@aviokarti.mk.

Спакувај се, полетуваме!

What’s New

Version 2.0

This app has been updated by Apple to use the latest Apple signing certificate.

Minor fixes

Information

Seller
TRAVELTECHHOUSE D.O.O.E.L.
Size
345.1 KB
Category
Travel
Compatibility

Requires iOS 8.4 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like