Ekran Görüntüleri

Açıklama

Avukatbulut ile Hukuk Büronuz Her Yerde Sizinle;

Avukatbulut ile Yapabilecekleriniz;

* Dava Takibi: Davanızın dosyalarınızı kayıt ederek dosyanızı yanınıza almanıza gerek kalmadan evraklarına, duruşma zabıtlarına, dilekçelerine tek bir tuşla ulaşabilirsiniz.

* Müvekkil Takibi: Dava ve İcra dosyalarınız yapmış olduğunuz tahsilatları, ödemeleri dosya harcamalarını kayıt ederek müvekkillerinizi hesaplarını hızlı ve kolay takip edebilirsiniz. Bir müvekkil hesabını incelerken dava ve icradan dosyası hesaplarını ayrı ayrı takip edebilirsiniz.

* Müvekkillerinizi telefon, mail, adres bilgilerine uygulama üzerinden ulaşarak anlık arama ve sms gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.

* İcra Takibi: İcra dosyalarınız kayıt ederek icra dosyalarınızda yapmış olduğunuz harcama, masraf, tahsilat ödeme bilgilerini kayıt ederek anında müvekkil hesabını oluşturarak hızlı ve kolay bir şekilde tüm müvekkillerinizin hesaplarını tutabilirsiniz.

* Doküman Yönetimi: Dava dosyalarınızda ki tüm evrak, dilekçe, zabıt, tutanak vb. dosyaları tarayarak veya Uyap dan alarak sisteme yükleyebilirsiniz. Tüm dosyalarınıza evden, adliyeden hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

* Aktivite Yönetimi: Müvekkilleriniz ile yapmış olduğunuz telefon, mail faks, sms vb. iletişimleri tek noktadan yöneterek müvekkil sayfasından tüm bu iletişimi hızlı kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

* Görev ve İş Yönetimi: Hukuk büronuzdaki tüm kullanıcılara hızlı ve kolay bir şekilde görev verebilir. Görevlerini gerçekleştirdiğinde otomatik bildirimler ile görevleri takip edebilirsiniz.

* Hızlı Mesajlaşma: Hukuk büronuzdaki tüm kullanıcılar ile mobil uygulama ile mesajlaşarak iletişim kayıt altında tutabilirsiniz.

* Bilgi Akışı: Hukuk büronuzdaki tüm kullanıcılar ile bir dava ve icra dosyası üzerinde online mesajlaşarak dosya ile ilgili beyin fırtınası yapabilirsiniz.

* Toplu Sms: Müvekkillerinizi davaları, duruşmaları, hesapları ve özel günlerinde toplu sms ile bilgilendirebilirsiniz.

Yenilikler

Sürüm 1.2

Görev oluşturma kolaylaştırıldı.
Görevden bağlantılı dava kaydına geçiş sağlandı.
Görevden ve davadan müvekkil kartına geçiş sağlandı.

Bilgi

Satıcı
EVOSOFT YAZILIM BILISIM ILETISIM DANISMANLIK SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI
Boyut
43.1 MB
Kategori
İş
Uyumluluk

iOS 10.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.

Diller

İngilizce

Yaş Sınırı
17+
Sınırlamasız Ağ Erişimi
Telif Hakkı
Fiyat
Ücretsiz

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz