Aydın Mobil Şehir 17+

Togay Unlu

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

ŞEHİR SENİN TADINI ÇIKAR!

Milyonlarca, yerli kullanıcı ve yabancı turiste Aydın'ı tanıtmayı hedefleyen, şehrin en zengin içerikli, en çok ziyaret edilen, en popüler, web sitesi ve mobil uygulaması olma hayaliyle yola çıktığımız bu serüvende sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Şehirde aradığın ne varsa, hepsi tek tıkla Aydın Mobil Şehir uygulamasında.

Dijital dünyanın en son teknolojilerini hayata geçirerek Aydınlılara çok özel teknolojik deneyimler yaşatmayı hayal eden ve bu anlamda pek çok ödülün sahibi olacağına inandığımız Aydın Mobil Şehir uygulaması, şehrin nabzını bütün hızıyla tutmaya çalışacak.

Aydın Mobil Şehir uygulaması ile Aydın ve İlçeleri ile ilgili her şey artık cebinizde.
Bu uygulama ile Aydın'ın en güncel haberlerine anında ulaşabilecek, ilimizdeki tüm etkinliklerden anında haberdar olacaksınız.

Şehrimizdeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarından, özel sektör firma bilgilerine, hastanelerden, nöbetçi eczanelere, belediye otobüs seferlerinden, tren seferlerine, yeme-içme, eğlence mekanları, otel pansiyon, öğrenci yurtları, iş ilanları, hava durumu vb. ihtiyacınız olan tüm bilgilere bir dokunuşla anında ulaşabileceksiniz.

Aydın'ın eşsiz güzelliklerini keşfedecek, birçok konuda size kolaylık sağlayacak, her an ve her yerde yanınızda olan bu uygulama ile hayatınıza renk katacaksınız.

Şehir Seni Çağırıyor. Harekete geç, şehrin bir parçası ol!

What’s New

Version 2.35.0

Turkish

App Privacy

The developer, Togay Unlu, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Wallet

    Get all of your passes, tickets, cards, and more in one place.

You Might Also Like

Visit Aydın
Travel
Aykart
Travel
Akıllı Biletim
Travel
Güney Akdeniz Seyahat
Travel
İzmir Senin
Travel
Isparta Petrol Turizm
Travel