Ekran Görüntüleri

Açıklama

Aydın Ticaret Odası Mobil Uygulaması, Aydın Ticaret Odası kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış resmi uygulamadır.


Haberler, duyurular ve furarlar hakkında bilgilere anında ulaşmaya imkan sağlayan bu uygulama, belge talep ve ödeme sistemi entegrasyonları ile oda kullanıcılarına yeni ve inovatif çözümler sunmaktadır.


Tüm üyelerin adresleri harita üzerinden işaretlenmiş ve navigasyon uygulamaları ile uyum içerisinde kullanılabilmektedir.


MİSYON


5174 sayılı TOBB ile Odalar ve Borsalar Kanunu gereği kurulan Aydın Ticaret Odası; esnaf statüsünde olmayan tüccar ve sanayicilerden oluşan üyelerine hizmet vermektedir. Üyelerinin mesleki etkinliklerini kolaylaştırmak, kurumsal gelişimlerini sağlamak, iş geliştirme ve hedef pazar konularında destek vermek amacıyla özel sektörün çıkarlarını koruyan kamu kurumu niteliğinde kurulmuş bir meslek kuruluşudur. İlgili kanunun 12. maddesinde verilen görevleri yerine getirmekle sorumlu olan odamız sahip olduğu Kalite Yönetim Sistemi gereği yayınlanan kalite politikası ve hedeflerine uygun olarak bu hizmetlerini gerçekleştirmektedir.


VİZYON


Sahip olduğumuz Kalite Yönetim Sistem Standardı şartları ile Akreditasyon gerekliliklerini çalışanlarının, üyelerinin ve paydaş kurum ve kuruluşlarının gelişimine katkıda bulunmak için kullanarak ve yaygınlaştırarak sosyal sorumluluk bilincine ulaşan bir oda kavramına ülke genelinde öncülük etmek. Üyelerimiz, çalışanlarımız, toplumumuzun diğer kesimleri için fark yaratan bir kurum haline gelerek katma değer yaratmak, danışılan, önder bir kurum olmak ve bunu bölgesel boyuta taşımak.

Not

Uygulamanız konum arka plan modunu kullanmaktadır, Pil ömrünüzü azaltabilir

Bilgi

Satıcı
AHMET AYDINLIK
Boyut
43.9 MB
Kategori
İş
Uyumluluk

iOS 8.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.

Diller

İngilizce

Yaş Sınırı
4+
Telif Hakkı
Fiyat
Ücretsiz

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Diğer Beğenebilecekleriniz