iPhone Screenshots

Description

Aydın Ticaret Odası Mobil Uygulaması, Aydın Ticaret Odası kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış resmi uygulamadır.

Haberler, duyurular ve furarlar hakkında bilgilere anında ulaşmaya imkan sağlayan bu uygulama, belge talep ve ödeme sistemi entegrasyonları ile oda kullanıcılarına yeni ve inovatif çözümler sunmaktadır.

Tüm üyelerin adresleri harita üzerinden işaretlenmiş ve navigasyon uygulamaları ile uyum içerisinde kullanılabilmektedir.

MİSYON

5174 sayılı TOBB ile Odalar ve Borsalar Kanunu gereği kurulan Aydın Ticaret Odası; esnaf statüsünde olmayan tüccar ve sanayicilerden oluşan üyelerine hizmet vermektedir. Üyelerinin mesleki etkinliklerini kolaylaştırmak, kurumsal gelişimlerini sağlamak, iş geliştirme ve hedef pazar konularında destek vermek amacıyla özel sektörün çıkarlarını koruyan kamu kurumu niteliğinde kurulmuş bir meslek kuruluşudur. İlgili kanunun 12. maddesinde verilen görevleri yerine getirmekle sorumlu olan odamız sahip olduğu Kalite Yönetim Sistemi gereği yayınlanan kalite politikası ve hedeflerine uygun olarak bu hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

VİZYON

Sahip olduğumuz Kalite Yönetim Sistem Standardı şartları ile Akreditasyon gerekliliklerini çalışanlarının, üyelerinin ve paydaş kurum ve kuruluşlarının gelişimine katkıda bulunmak için kullanarak ve yaygınlaştırarak sosyal sorumluluk bilincine ulaşan bir oda kavramına ülke genelinde öncülük etmek. Üyelerimiz, çalışanlarımız, toplumumuzun diğer kesimleri için fark yaratan bir kurum haline gelerek katma değer yaratmak, danışılan, önder bir kurum olmak ve bunu bölgesel boyuta taşımak.

What’s New

Version 1.3

This app has been updated by Apple to use the latest Apple signing certificate.

*hata düzeltmeleri

Information

Seller
NICEYE BILISIM TEKNOLOJILERI DANISMANLIK ORG SAN VE DIS TIC LTD STI
Size
9 MB
Category
Business
Compatibility

Requires iOS 6.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like