Screenshots

Description

Bağlama Akort ve Metronom, kullanımı en kolay bağlama akort ve ders uygulamasıdır. Müzik Eğitimleri kategorisinde sunduğumuz içeriklere kısa süre içerisinde farklı kategorilerde eğitimlerimizi de eklemek için çalışmalarımız sürüyor. Ayrıca Dersjet, yeni nesil bir eğitim platformu olma yolculuğunda talep edilen her konuda alanının en iyi uzmanlarından yeni videolu dersleri de sunuyor olacak.
Yeni başlayanlar için de uzmanlar için de uygundur. Alışkanlıklarınızı referans alarak tasarlanmıştır. Metronom özelliğiyle hatasız çalışmalar yapabilirsiniz. Uygulama içi yardım bilgi kartlarıyla “Bağlama Akort” kullanımı hakkında yardım alabilirsiniz.
Hangi teli akort yaptığınızı anlamanız için bağlama burgularının resmine ve yeşil onay ışığına bakmanız yeterlidir.
Dersjet, uzun bir süredir YouTube kanalında “Bağlamada Akor Dersleri” ve “Uzun Sap Solfej Dersleri” konu başlıklarında içerikler üreten Ümit Ateş’in, türkülerimizi yeni nesile sevdirme, bağlama derslerini kolaylaştırma ve Türk Halk Müziği’ni daha geniş kitlelere duyurma amacıyla tasarladığı bir mobil uygulamadır.

Türkçe ve İngilizce dil akort seçenekleri ile sunulmuştur.

Lütfen Dikkat:
Enstrüman akordunu ilk kez yapıyorsanız, lütfen dikkatli olun. Başlamadan önce YouTube derslerini izlemeniz akort yapmanıza yardımcı olacaktır.

Uygulama içerisinde derslere erişebilmek için otomatik olarak yenilenen abonelikler bulunmaktadır. Ödeme, satın alma onayı ile iTunes Hesabından tahsil edilecektir. Otomatik yenileme, geçerli sürenin bitiminden en az 24 saat önce kapatılmadığı sürece abonelik otomatik olarak yenilenir. Cari dönemin bitiminden 24 saat önce hesap yenileme için ücretlendirilecek ve yenileme maliyetini belirleyecektir. Abonelikler kullanıcı tarafından yönetilebilir ve satın alma işleminden sonra kullanıcının Hesap Ayarlarına giderek otomatik yenileme kapatılabilir.

Bağlama Dersleri ve Akort uygulamasına dair önerileriniz mi var? Fikir ve önerilerinizi lütfen aşağıdaki e-posta adresine iletin:

merhaba@umitates.org

Ümit Ateş Resmi Sanatçı YouTube kanalından ve Instagram hesabından, hakkında daha fazla bilgi edinin.

YouTube: https://www.youtube.com/c/ÜmitAteşOfficial
Instagram: https://www.instagram.com/umitatesresmi/

What’s New

Version 1.3

Video Liste Güncellendi. Swipe Eklendi. Hatalar Düzeltildi.

Information

Seller
Umit Ates
Size
37.4 MB
Category
Music
Compatibility

Requires iOS 12.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free
In-App Purchases
  1. Monthly Subscription $17.99
  2. 3 Month Subscription $39.99
  3. 6 Month Subscription $69.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like