iPhone Screenshots

Description

Baboon ju ofron Shërbim Delivery, Kudo, Kurdo 24/7.
Në kushte të larta sigurie nga +300 Restorante dhe 50 Kuzhina Ndërkombëtare.
Restorantet më të famshëm mund ti gjeni në Baboon: KFC, Burger King, Opa, Salt, Sheqer Pikant, PaneVino, Pastaria, Yogurtera, Il Gusto, Goodys, Kungfu Express, Veggies, Vila Ferdinand dhe shumë të tjerë.

Evito broshurat, ngatërresat, paqartësitë në çmim, nevojën për ta thënë në telefon çdo herë që e do pa ullinj…

Por si funksionon Baboon?
Me pak click-e, ushqimet e tua të preferuara vijnë te ti kurdo dhe kudo që të ndodhesh: shkollë, punë, shtëpi, park, pas party-t...

Baboon ofron:
• +300 Restorante, 50 Kuzhina
• Shërbim Delivery, Kudo 24/7 në kushte të larta sigurie
• Transparencë totale për çmimet & kohën e dërgesës
• Promocione dhe ulje ekskluzive për përdoruesit e Baboon
• Gjetje të saktë të vendndodhjes përmes shërbimit GPS
• Staff supporti gjithmonë në shërbimin tuaj për çdo pyetje a paqartësi

Shkarkoni aplikacionin tani, falas!

What’s New

Version 3.9

New tracking order from home page.
Effective help centre.
Also, now add toppings and variations to your order!

Ratings and Reviews

4.5 out of 5
31 Ratings

31 Ratings

ani_al ,

Shume mire

Dërgesa ne kohë.
Porositet shume thjeshte.
Bravo dhe komplimente.
E rekomandoj shume.

Developer Response ,

Te falenderojme tej mase, review-te tuaja kane shume rendesi per ne 😄

Kanxhi ,

Good employee, bad delivery

Kjo kompani delivery ka një aplikacion shumë të thjeshtë për t’u përdorur dhe shërbimi i suportit callcenter është shumë i rregullt. Problemi nuk është këtu, problemi është se kur puna e kësaj kompanie është të sjellë ushqim, d.m.th. jep një kohë të caktuar 30-40 minuta për të pritur. Problemi është se pas 30-40 minutash , duhet të prisni të paktën 10 minuta te tjera ose nuk e sjellin fare (me ka ndodhur ne një rast specifik). Pra, kompania për të cilën po flasim ka vetëm një punë "për të sjellë ushqim në kohë" PIK. Këtu është problemi, ketu calon kjo kompani. Unë e vlerësoj punën, por ju duhet të bëni transportin në kohë sepse për atë shërbim po paguaj.

ElviChampion ,

Cool

It’s a great application and you can order any kind of food and it’s really easy to also set your address

Developer Response ,

Thank you! 😀

Information

Seller
ENG GROUP SH.P.K
Size
82.2 MB
Compatibility

Requires iOS 11.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Albanian, Italian

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like