Snímky obrazovky

Popis

Cílem je postupné učení a rozšiřování slovní zásoby v cizím jazyce a to hravou formou. Děti se učí slova pomocí obrázků, textů a zvukových záznamů. Do učení tedy vstupují všechny formy paměti a díky audio knihovně se záznamy výslovnosti rodilých mluvčích máte jistotu, že se výrazy naučíte správně. Díky komplexnosti využitých paměťových procesů je hra vhodná i pro děti s různými poruchami učení.
Pro fungování aplikace je nutné vlastnit deskovou hru na výuku angličtiny – Baby College nebo alespoň hrací karty s obrázky, které obsahují QR cody, které touto aplikací scanujete.

Jak Baby College správně používat:

Vyberte z 250 výukových karet ty, které se budete učit. Prohlédněte si co je na obrázku na kartičce.

Ze zadní straně karty najdete „ spelling „. Pro správné zafixování anglických slov je zásadní správná výslovnost. Knihovna zvuků obsahuje 250 slov, namluvených anglickým rodilým mluvčím a tím máte jistotu, že si daná slova rychle zapamatujete a to navždy.

Ovládání je jednoduché.

Z obou stran hracích karet oscanujte pomocí aplikace QR code na uslyšíte správnou výslovnost od rodilého mluvčího. Využijte i možnost si procvičit, jak se dané slovo píše. Do řádku napište, jak se dané slovo píše a zjistíte jestli je správně nebo špatně.

Přejeme vám, aby vám Baby College pomohla s výukou angličtiny co nejvíce.

http://babycollege.cz

Ochrana soukromí v aplikaci

Vývojář Dusan Navratil nesdělil společnosti Apple podrobnosti o svých opatřeních na ochranu soukromí a o nakládání s daty. Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů poskytnutých vývojářem.

Podrobnosti nebyly poskytnuty

K doplnění podrobných informací o ochraně soukromí bude vývojář vyzván při zveřejnění příští aktualizace pro tuto aplikaci.

Informace

Prodejce
Dusan Navratil
Velikost
107.2 MB
Kompatibilita

Je požadován iOS 8.0 a novější. Kompatibilní se zařízením iPhone, iPad a iPod touch.

Jazyky

čeština, francouzština, italština, němčina, polština, portugalština, ruština, slovenština, španělština

Věk
4+
Copyright
Cena
Bezplatné

Podporuje

  • Rodinné sdílení

    Se zapnutým Rodinným sdílením bude moci tuto aplikaci používat až šest členů rodiny.

Také by se vám mohlo líbit